Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Здравейте Варненци

Здравейте Варненци

Мнениеот Gradinar » 04 Дек 2008, 12:35

Общност от гр.Варна. Както са казали Варна си е Варна. :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот cvetar » 08 Дек 2008, 15:54

Gradinar написа:Общност от гр.Варна. Както са казали Варна си е Варна. :)

Да се престраша като варненец и да пусна снимка от Варна/Златни пясъци/...а и да поканя и други варненци от форума да се покажат...
Изображение
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот mama Dani » 08 Дек 2008, 19:45

Здрасти на варненци и от мен, много сте ми далече, но както ви виждам - сте готини хора, мечта ми е да се "метна" до Варна, че не съм ходила там! Засега обаче се задоволявам с Пловдив, който е също прекрасен! http://s333.photobucket.com/albums/m369 ... 20Plovdiv/
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот mama Dani » 27 Май 2009, 21:14

Здравейте морски хора! Домъчня ми за вас....дълго време не писах, въпрос на натоварване и настроения разни - така допустими за всеки от нас. Много, много ми мирише вече на море, да си кажа честно!!! И от някой и друг гларус също няма да се откажа :) !
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот cvetar » 28 Май 2009, 17:53

mama Dani написа:Здравейте морски хора! Домъчня ми за вас....дълго време не писах, въпрос на натоварване и настроения разни - така допустими за всеки от нас. Много, много ми мирише вече на море, да си кажа честно!!! И от някой и друг гларус също няма да се откажа :) !

И на мен ми е мъчно за пловдивската група... :l А морето си го виждаме всеки ден, и го пробваме, като падне свободно време.... :-p :P Ето едно поздравче за пловдивската чета.... :P

Изображение
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот jekova » 31 Май 2009, 17:08

Здравейте и от мен Варна!Днес се регистрирах, но форума ми харесва много излъчва някаква топлота и доброта :D ще се радвам да си пишем и за напред :da1
Аватар
jekova
Напредващи
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2009, 14:49
Местоположение: Варна

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот Gradinar » 31 Май 2009, 19:10

Здравей :) Добре дошла сред нас :) Ще се радваме да споделим умения и опит с теб :) Ако имаш въпроси пиши :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот keisi-flowers » 31 Май 2009, 20:17

cvetar написа:
mama Dani написа:Здравейте морски хора! Домъчня ми за вас....дълго време не писах, въпрос на натоварване и настроения разни - така допустими за всеки от нас. Много, много ми мирише вече на море, да си кажа честно!!! И от някой и друг гларус също няма да се откажа :) !

И на мен ми е мъчно за пловдивската група... :l А морето си го виждаме всеки ден, и го пробваме, като падне свободно време.... :-p :P Ето едно поздравче за пловдивската чета.... :P

Ах морето :D ......,здравейте добри хора!По стечение на обстоятелствата вече 2 години а както се очертава и тази лятото прекарвам на Северно море без да мога да го пробвам даже че така е студено не си е като нашето и така съм се затъжила че :-p :-p :-p ви изпращам много поздрави и да се топнете и за мен :f
Аватар
keisi-flowers
Малко цвете
 
Мнения: 96
Регистриран на: 20 Мар 2009, 14:35
Местоположение: asenovgrad

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот Gradinar » 01 Юни 2009, 07:03

cvetar написа:
mama Dani написа:Здравейте морски хора! Домъчня ми за вас....дълго време не писах, въпрос на натоварване и настроения разни - така допустими за всеки от нас. Много, много ми мирише вече на море, да си кажа честно!!! И от някой и друг гларус също няма да се откажа :) !

И на мен ми е мъчно за пловдивската група... :l А морето си го виждаме всеки ден, и го пробваме, като падне свободно време.... :-p :P Ето едно поздравче за пловдивската чета.... :P

Изображение



Ей докарал си го бате Бисере :) Наздраве :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Здравейте Варненци

Мнениеот Neli Maneva » 01 Юни 2009, 12:00

цветареееееееее, Кубратската общност състояща се от един човек и то жена ще те накаже, дето разваляш климата като показваш шезлонги, чадърчета и дрънта-бръмта. И ние искамеееееееееееееее там :-vv
Аватар
Neli Maneva
Експерт
 
Мнения: 147
Регистриран на: 19 Яну 2009, 21:04

Следваща


Подобни теми


Назад към ВАРНА

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google Adsense [Bot], husayzopefodi, oyecupjakomo


cron