Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Поръчка на екзотични храсти и дървета

Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот Gradinar » 10 Яну 2009, 23:48

Тук можете да поръчате и обсъдите оферти за следните цветя:

Aristolochia elegans
Изображение

Aristolochia ringens
Изображение

Аristolochia roxburghiana
Изображение

Aulax cancellata
Изображение

Banksia coccinea
Изображение

При проявен интерес може да ви предложа още видове!
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот marchela » 11 Яну 2009, 09:21

Аз със сигурност ще проявя интерес.Ако може малко обяснение
за цветятя.От къде се поръчват,кога и по колко ще са.Има ли
външни цветя или са само стайни.
Изображение
Аватар
marchela
Средно цветенце
 
Мнения: 337
Регистриран на: 04 Яну 2009, 15:53
Местоположение: Айтос

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот Gradinar » 11 Яну 2009, 10:09

Купуват се от Словакия, Англия, Германия и Италия. За момента мисля да ги закупувам аз и да ги изпращам за ваш адрес, след което да ми ги плащате(или със пощенски запис или чрез e-pay). Малко по-късно мисля да публикувам каталози със семена и цветя.
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот marchela » 11 Яну 2009, 17:36

Ще чакам с нетърпение. :D
Изображение
Аватар
marchela
Средно цветенце
 
Мнения: 337
Регистриран на: 04 Яну 2009, 15:53
Местоположение: Айтос

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот zamakat » 11 Яну 2009, 21:01

Браво, Gradinar! Идеята ти е чудесна! Готова съм и аз да се присъединя към нея. Интересува ме сега повече от растение съчетаващи в себе си елементи на екзотичност и издръжливост на студ. Интересувам се от такива които могат да издържат до около нулата. Няма да е лошо, като шеташ из чуждите сайтове за поръчки по интернет, да следиш предлага ли се някъде Carica Pentagona (бабако). Това цвете на снимката Banksia ме заинтересува днес, четох за него, то може и да стане на не отопляемо помощение зимата, но сигурно вънка няма да може. И наистина много ще ми е интересно да разгледам целия каталог. Така като сме повече хора ще можем да направим по-големи поръчки. Иначе само за едно, кой от доставчиците ще се занимава с тебе. И емотиконите са чудесни! :) :D
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот Gradinar » 11 Яну 2009, 21:31

zamakat написа:Браво, Gradinar! Идеята ти е чудесна! Готова съм и аз да се присъединя към нея. Интересува ме сега повече от растение съчетаващи в себе си елементи на екзотичност и издръжливост на студ. Интересувам се от такива които могат да издържат до около нулата. Няма да е лошо, като шеташ из чуждите сайтове за поръчки по интернет, да следиш предлага ли се някъде Carica Pentagona (бабако). Това цвете на снимката Banksia ме заинтересува днес, четох за него, то може и да стане на не отопляемо помощение зимата, но сигурно вънка няма да може. И наистина много ще ми е интересно да разгледам целия каталог. Така като сме повече хора ще можем да направим по-големи поръчки. Иначе само за едно, кой от доставчиците ще се занимава с тебе. И емотиконите са чудесни! :) :D


Значи ориентираха ме към един Словашки сайт. Цветар в една тема гледам е публикувал адреса. Хубавото е че сайта работи с кредитни и дебитни карти от БГ и мога да поръчвам. Ето адреса ако някой си хареса нещо ми кажете: http://bg.kpr.sk/trees.php. Мога да направя поръчка до 2-3 дни стига да има какво да поръчам.
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот mama Dani » 11 Яну 2009, 23:41

Clematis buchananiana - това го искам със сигурност, утре ще гледам другите...
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот Cvqt lilav » 15 Яну 2009, 18:39

Gradinar, бих те посъветвалa от БГ картите да избереш тази на ПИБ, защото е най-добрата за разплащане в нета. Постоянно я ползвам.
Аватар
Cvqt lilav
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Яну 2009, 18:23

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот Gradinar » 16 Яну 2009, 07:55

Cvqt lilav написа:Gradinar, бих те посъветвалa от БГ картите да избереш тази на ПИБ, защото е най-добрата за разплащане в нета. Постоянно я ползвам.


Аз имам на СГ експресбанк и пазаря с нея от 2-3 години :) Досега не съм имал проблеми. Надявам се съвета ти да послужи на някой който до сега не си е правил карта. Това каква карта да избереш е доста ВАЖНО!
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

Мнениеот Charodeika » 17 Яну 2009, 12:25

Ето един сайт само с екзотика http://www.tradewindsfruit.com/index.htm искам от всичко :P
Щом затвориш очи,аз ще дойда в съня ти,с нежни кротки коси и с крилете на истинска фея.Тиха песен в нощта сред листата от клен ще запея..И ще бъдем деца и ще бродим в мечти през сияйни златисти пътеки,а когато отвориш очи,аз ще бъда прозрачна сълза ....
Аватар
Charodeika
Напредващи
 
Мнения: 164
Регистриран на: 16 Яну 2009, 18:31
Местоположение: На края на света !

Следваща


Подобни теми


Назад към ПОРЪЧКА НА СЕМЕНА И ЦВЕТЯ ОТ ЧУЖБИНА

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], oradebonoyo


cron