Добави отговор

Re: Да се представим!

25 Фев 2009, 22:24

TSVETA написа:Здравейте !Както виждате-току що се регистрирах.Тук съм по покана на един уважаван от мен човек.Както си личи-казвам се Цветанка и съм от Хасково.На 46 години/прецъфтяла китка/.Тук търся съграждани/за евентуалните поръчки/,приятна компания и съдействие от специалисти.Търся още щедри хора с големи сърца за да си помагаме с размени и да сме си полезни взаимно!Сега отивам да чета и със сигурност ще ме виждате често,защото съм много бъбрива :)

Е,добре си ни дошла ! Приятната компания никога не е за изпускане...! :-p :f

Re: Да се представим!

26 Фев 2009, 08:28

TSVETA написа:Здравейте !Както виждате-току що се регистрирах.Тук съм по покана на един уважаван от мен човек.Както си личи-казвам се Цветанка и съм от Хасково.На 46 години/прецъфтяла китка/.Тук търся съграждани/за евентуалните поръчки/,приятна компания и съдействие от специалисти.Търся още щедри хора с големи сърца за да си помагаме с размени и да сме си полезни взаимно!Сега отивам да чета и със сигурност ще ме виждате често,защото съм много бъбрива :)


Добре дошла Цвети :) Надявам се тук да намериш всичко което търсиш :)

Re: Да се представим!

26 Фев 2009, 13:53

КалиД написа:Много ми е приятно,когато съм сред Вас,но с моя старичък компютър си имам проблеееееееееееми!
Аз съм Калинка-КалиД,и за разлика от мама Дани,живея близо до Варна,в Девня.Зодия Стрелец-12.12.1961.Обичам да се ровя в цветните сайтове,макар и трудничко да се оправям с компютъра.Може да се каже,че имам свободно време,което използвам за любимото занимание-цветята.Омъжена,с дъщеря на 24 и син на 26год.Съпруга ми е от пет години в инвалидна количка,с ампутирани крака,затова си правим майтап,че той ми е голямото бебе,което честичко ревнува от цветята. :b Ами,това е най-общо за моята особа. :P


Супер!!! Още една моя сърожденичка!!! :da1

Съжалявам за съпруга ти ... Пожелавам ви всичко най- най-!!!

Re: Да се представим!

26 Фев 2009, 21:19

Pavlina Nikolova написа:
КалиД написа:Много ми е приятно,когато съм сред Вас,но с моя старичък компютър си имам проблеееееееееееми!
Аз съм Калинка-КалиД,и за разлика от мама Дани,живея близо до Варна,в Девня.Зодия Стрелец-12.12.1961.Обичам да се ровя в цветните сайтове,макар и трудничко да се оправям с компютъра.Може да се каже,че имам свободно време,което използвам за любимото занимание-цветята.Омъжена,с дъщеря на 24 и син на 26год.Съпруга ми е от пет години в инвалидна количка,с ампутирани крака,затова си правим майтап,че той ми е голямото бебе,което честичко ревнува от цветята. :b Ами,това е най-общо за моята особа. :P


Супер!!! Още една моя сърожденичка!!! :da1

Съжалявам за съпруга ти ... Пожелавам ви всичко най- най-!!!


КалиД, ти си абсолютен герой с грижи за толкова "бебета"! Невероятно силни същества са това жените и "шапка ти свалям", че намираш време и да си сред нас! :-p
На Павлинчето да кажа само - не се коси, има и по-бъбриви от теб, но се узаптяваме просто...щото ако се разпуснем и ....ще да напишем бая повече страници от "Енциклопедия Британика" май :), натова отгоре супер нецензурирани! :) и ако някой реши да романизира принципно един форум...бестселър ще е, вярвай! :da

Re: Да се представим!

26 Фев 2009, 21:41

вярвам ти :) :) :)

Re: Да се представим!

27 Фев 2009, 13:03

:)

Re: Да се представим!

01 Мар 2009, 00:08

Добре дошли сред нас,Павлинка и Цеци! :-p
Мама Дани,благодаря за хубавите думи! :-p

Re: Да се представим!

04 Мар 2009, 10:02

:P Здравейте казвам се Диана на 34г от гр Русе.Цветятя са ми хоби от 10г. :da Омъжена и имам две прекрасни момчета. Днес се рових и реших да се регистрирам.

Re: Да се представим!

04 Мар 2009, 12:19

gogi434 написа::P Здравейте казвам се Диана на 34г от гр Русе.Цветятя са ми хоби от 10г. :da Омъжена и имам две прекрасни момчета. Днес се рових и реших да се регистрирам.


Добре дошла сред нас Диде :) Надявам се тук да си прекараш чудесно :)

Re: Да се представим!

04 Мар 2009, 21:23

Na 18.02 mi podarixa za rozdenia den Clivia :da1 neznam kak da se griza za neia.4etox 4e ne obi4a da se mesti ot 1 miasto na drygo i 4e triabva da se poliva s filtrirana voda.Drygo neznam.Pomognete s\s saveti.
Добави отговор