Switch to full style
Форум кактуси
Добави отговор

Re: Цъфти

08 Юли 2011, 23:58

цяла година спала темичката, то лятото ще свърши и никой не се е похвалил със цъфнали трънчета
Изображение
за да не бъда досадна на който му е интересно може да разгледа от тук до края
http://nelimaneva.snimka.bg/flowers/201 ... 3.23769235

Re: Цъфти

09 Юли 2011, 12:46

Нели,поздравявам те за красивите слънчица! :-da
С огромно удоволствие разгледах албумите ти! Всичко ми хареса,и най вече красивите птици!Много ги обичам!
Благодаря ти за удоволствието! :-p

Re: Цъфти

11 Авг 2011, 18:23

Моят дърт Бодливко цъфти често това лято,на няколко пъти по 3-4 цвята.Но това,което се кани да направи утре,си заслужава да се снима...Има 10 цветни пъпки !!! :-p и това май ще ми е нов рекорд,старият беше 7 цвята....Ето го в предцъфтежно очакване да си отвори 10-тте пъпки.

Изображение

Re: Цъфти

15 Авг 2011, 16:00

...а ето и цъфнал Бодливкото...

Изображение

Re: Цъфти

22 Сеп 2011, 20:18

браво Цветар, че си успял да го накараш да цъфне с толкова много цветове. За благоуханието няма да говоря - мирише като в рая

Re: Цъфти

22 Сеп 2011, 20:21

Neli Maneva написа:браво Цветар, че си успял да го накараш да цъфне с толкова много цветове. За благоуханието няма да говоря - мирише като в рая

Ооо,да...още си спомням... :)

Re: Цъфти

22 Май 2013, 17:24

Тази пролет г-н Бодливко като за първи цъфтеж даде 4 цвята

Изображение

Re: Цъфти

08 Юли 2013, 14:30

Месец и половина почивка...и втората вълна на цъфтеж дойде на моята тераса ...Как само ухае приятно, и за окото е наслада !

Изображение

Re: Цъфти

19 Апр 2016, 19:02

Здравейте... имам си кактусче. Въпросът ми е какво да направя за да го накарам да цъфти. Имам го от 3 години но никога не е цъфтял... само когато ми го подариха беше с цвят. Бихте ли ми казали защо става така??

Re: Цъфти

19 Апр 2016, 19:52

А пръстта му в саксията сменихте ли ? А с какво го торите ? а на слънце държите ли го ? Цветът не идва просто така - той е резултат от вашите грижи.
И като няма такива - и цвят няма.
Добави отговор