Switch to full style
Форум кактуси
Добави отговор

Цъфти

15 Мар 2009, 16:42

Parodia chrysacanthion откри новият сезон при мен и ми е много цветно днес :D
Изображение
Изображение

Re: Цъфти

15 Мар 2009, 17:55

Neli Maneva написа:Parodia chrysacanthion откри новият сезон при мен и ми е много цветно днес :D
Изображение
Изображение

Браво! :da Аз чакам едно розовко,амааааааа.Бая си чакам.Пъпчиците са мноооого бавни.Така ли е нормално?От 2 седмици едва-едва са пораснали.

Re: Цъфти

15 Мар 2009, 18:27

нормалното при кактусите всичко да се случва многооооооооо бавноооооооо :) Най-бързото, което може да им се случи е да изгният :P
твоето розовкото сигурно е някоя мамилария, като цъфне да я снимаш задължително :f

Re: Цъфти

15 Мар 2009, 21:54

Neli Maneva написа:нормалното при кактусите всичко да се случва многооооооооо бавноооооооо :) Най-бързото, което може да им се случи е да изгният :P
твоето розовкото сигурно е някоя мамилария, като цъфне да я снимаш задължително :f

Мамиларийка е,но не знам каква точно.Вчера прелистих над 400 снимки,не можах на 100% да реша каква е.

Re: Цъфти

21 Апр 2009, 14:42

http://gallery.cvetq.info/displayimage.php?pos=-1346

Re: Цъфти

21 Апр 2009, 15:38

Калпав фотограф съм,ама да го кача моя "Боцко",че да не се разсърди :) Изображение

Re: Цъфти

21 Апр 2009, 15:42

Андрианчето е от Балчик има пример страхотен наблизо.Много и са хубави кактусите.На мен специално ми хареса едно сукулентно падащо в крайната саксиика.За него бих разменила нещо. :D

Re: Цъфти

21 Апр 2009, 15:51

Най благодарните кактуси според мен са мамилариите. Хем растат бързо /има много малко от тях които растат бавно/ хем много цъфтят. ilimili много ти е хубавичка мамиларийката :da1

Re: Цъфти

21 Апр 2009, 18:39

Нелка,мерси,ама те горе-долу това и бяха цветовете.Аз мислих,че по-дълго ще цъфти,ама...Сгафила съм нещо сигурно.Само като ви гледам албумите и ...Абе,"забодлихте ме вие,ами,карай да върви :)

Re: Цъфти

06 Май 2009, 17:31

цветен поздрав за всички именници с една Mammillaria carmenae
Изображение
и в близък план, забелязват се доста нови пъпки, предполагам, че ще ме радва дълго
Изображение
Добави отговор