Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

кокиче

раздел луковични

Re: кокиче

Мнениеот mama Dani » 19 Мар 2009, 20:46

zamakat написа:Ей, Дани ,как успяваш винаги да вземеш мислите от моята глава и да ги изразиш по възможно най-точния и поетичен начин :-p


Ании, това ще да е, защото ви обичкам и мислим еднакво, щот сме малко зевзеци... :P !Така беше и с Марчи! /ма къде е тая, ще взема накрая да дойда и да я натупам! :) /:-p
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: кокиче

Мнениеот zamakat » 20 Мар 2009, 10:53

mama Dani написа:
zamakat написа:Ей, Дани ,как успяваш винаги да вземеш мислите от моята глава и да ги изразиш по възможно най-точния и поетичен начин :-p


Ании, това ще да е, защото ви обичкам и мислим еднакво, щот сме малко зевзеци... :P !Така беше и с Марчи! /ма къде е тая, ще взема накрая да дойда и да я натупам! :) /:-p


Да бе-уж щеше да се обажда в неделя но не се обади по телефона
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: кокиче

Мнениеот КалиД » 20 Мар 2009, 22:50

За мен кокичето е самото съвършенство!Първо,чисто,невинно! :-p :-p :-p
Аватар
КалиД
Експерт
 
Мнения: 92
Регистриран на: 21 Дек 2008, 22:22
Местоположение: гр.Девня

Re: кокиче

Мнениеот ndk » 21 Май 2009, 11:24

:) Здравейте! Вече имам кокичета! Колегата, който обеща не ме е забравил!
Искам да ви попитам - сега ли да ги посадя или да изчакам септември - октомври?
Ще съм ви много благодарна
Надя
Аватар
ndk
Малко цвете
 
Мнения: 7
Регистриран на: 17 Мар 2009, 17:43

Re: кокиче

Мнениеот zamakat » 21 Май 2009, 13:48

ndk написа::) Здравейте! Вече имам кокичета! Колегата, който обеща не ме е забравил!
Искам да ви попитам - сега ли да ги посадя или да изчакам септември - октомври?
Ще съм ви много благодарна
Надя

Обикновено пролетно цъфтящите се садят наесен,сега си почиват,но както и да постъпиш -няма да сбъркаш.Аз съм ги местила и пресаждала по всяко време и проблем с тях нямам.Аз ако бях сигурно щях да ги хвърля направо в земята щото до есента ще ги загубя.Прибирам ги на някое място, после забравям къде,утрепвам се после да ги търся и ги намирам чак напролет случайно,когато те трябва да цъфтят. :-D
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: кокиче

Мнениеот ndk » 21 Май 2009, 13:59

Да и аз знам че пролетните луковици са наесен, но съм чула за кокичето че не обича много да се пипа. Та мисля - утре ще пътуваме за вилата - и събота да ги насадя.А пък така се зарадвах на лилиумите... Миналата пролет посадих два, които вече имаха по 1 цвят. Той прецъфтя, не пусна повече нищо, изсъхна и аз реших че съм го загубила. Тази пролет открих и двата се бяха подали около 10 см над земята, с едни целени листа - Супер! Ще ги снимам и дано успея да ги кача да ги видите - Имам и рози!!!
Извинявайте сигурно съм досадна, но понеже около мен няма много цветари... гледам да си кажа!
Поздрави на всички!
Аватар
ndk
Малко цвете
 
Мнения: 7
Регистриран на: 17 Мар 2009, 17:43

Re: кокиче

Мнениеот zamakat » 21 Май 2009, 21:06

ndk написа:Да и аз знам че пролетните луковици са наесен, но съм чула за кокичето че не обича много да се пипа. Та мисля - утре ще пътуваме за вилата - и събота да ги насадя.А пък така се зарадвах на лилиумите... Миналата пролет посадих два, които вече имаха по 1 цвят. Той прецъфтя, не пусна повече нищо, изсъхна и аз реших че съм го загубила. Тази пролет открих и двата се бяха подали около 10 см над земята, с едни целени листа - Супер! Ще ги снимам и дано успея да ги кача да ги видите - Имам и рози!!!
Извинявайте сигурно съм досадна, но понеже около мен няма много цветари... гледам да си кажа!
Поздрави на всички!


Не се притеснявай, всички сме така. :-p
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: кокиче

Мнениеот cvetar » 22 Яну 2015, 14:26

Ето ги и моите първи кокичета за 2015 година !

Изображение
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: кокиче

Мнениеот roadhelpbg » 12 Дек 2021, 22:32

И аз искам хубави кокичета :))



пътна помощ София
Аватар
roadhelpbg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Дек 2021, 22:31

Предишна

Назад към ЛУКОВИЧНИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron