Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Какво да купим за 8-ми март????

Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.

Какво да купим за 8-ми март????

Мнениеот qk_pi4aga » 22 Фев 2011, 18:17

Здравейте, скъпи форумци :pp4 Наближава празникът на дамите 8-ми март, та аз се зачудих какво да купя на своята дама, освен цвете, разбира се, което е задължително. :b Тази година реших да импровизирам и да се доверя на сексшоп и по точно на веригата Купидон. Та... посетих магазинът им във Велико Търново и купих уникално комплектче, съдържащо страхотно домино за очи, белезници с пух и перца за гъделичкане и не само това - също така и страхотно бельо, мисля ,че дамата ми го заслужава :pp3 Та... предлагам ви да не наблягате на традиционните и изтъркани до болка подаръци, а да направите като мен :) Имат си и сайт - сексшоп.бг и като решите да поръчвате, въвеждате код 8mart, с който получавате отстъпка :P :P :P :P :P Надявам се да съм бил полезен на някои, които са били затруднени като мен :pp1
Аватар
qk_pi4aga
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Фев 2011, 18:06

Re: Какво да купим за 8-ми март????

Мнениеот bogdan » 23 Фев 2011, 20:01

е това е хубава идея :pp4 тъкмо се бях притеснил какво пак да измислям за моята ....сексшоп.бг,казваш :pp3 ще го видим задължително
Аватар
bogdan
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2011, 19:59



Подобни теми


Назад към БЪРБОРИЛНИК

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], iqisaiam


cron