Switch to full style
Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.
Добави отговор

Дъра-бъра

04 Май 2009, 09:26

Хайде, пловдивчани, и всички останали, събуждайте се, че ми е много тъжно без вас!!! Тук при мен всичко е мнооого зелено и красиво, смятам след половин час да се метна из гората над нас и да видя какво има там, освен хубава почва за китките.
Изображение

Re: Дъра-бъра

04 Май 2009, 09:36

mama Dani написа:Хайде, пловдивчани, и всички останали, събуждайте се, че ми е много тъжно без вас!!! Тук при мен всичко е мнооого зелено и красиво, смятам след половин час да се метна из гората над нас и да видя какво има там, освен хубава почва за китките.
Изображение

В промеждутъците от търчането, хвърлям едно око ,и какво да видя мама Дани се появи. Тъкмо беше почнала да ми липсваш. И като спомена гората, си позволявам да ти припомня някои обещания, макарче съм от скромните. :) :) :)
Щото аз като обещая си държа на думата :D

Re: Дъра-бъра

04 Май 2009, 09:48

да, и аз ги помня, щото съм от помнещите :-p , да ти кажа ...най-вече заради това обещание отивам, но ти имаш толкова диваци в градината си, че не знам ако извадя каквото и да е -дали вече няма при теб да е цъфнало..., кажи всичко ли да вземам или .....какво точно

Re: Дъра-бъра

04 Май 2009, 15:39

mama Dani написа:да, и аз ги помня, щото съм от помнещите :-p , да ти кажа ...най-вече заради това обещание отивам, но ти имаш толкова диваци в градината си, че не знам ако извадя каквото и да е -дали вече няма при теб да е цъфнало..., кажи всичко ли да вземам или .....какво точно

Дани,докато уважа компа ,ти сигурно си се върнала от гората и файда няма .вярно ,че имам много дивотийки, ама като си приказвахме преди ми направи впечатление ,че тез от вашия край ги няма при нас. така че ще се радвам ако намериш нещо, нали си от помнещити- знам че знаеш.Или пък нали за това е хронологията на скайпа :) :-p

Re: Дъра-бъра

04 Май 2009, 16:53

Аз пък искам вълк, или горска фея :P

Re: Дъра-бъра

01 Юни 2009, 12:04

HobGoblin написа:Аз пък искам вълк, или горска фея :P

ти пък много искаш, да не си гледал децко тези дни, то вълк разбирам ама горска фея, такоз чудо само в приказките. Има то горски феи, ама като ти се усучат около врата се оказват горски змии :) Тъй, че искай само вълк :f

Re: Дъра-бъра

01 Юни 2009, 12:38

Neli Maneva написа:
HobGoblin написа:Аз пък искам вълк, или горска фея :P

ти пък много искаш, да не си гледал децко тези дни, то вълк разбирам ама горска фея, такоз чудо само в приказките. Има то горски феи, ама като ти се усучат около врата се оказват горски змии :) Тъй, че искай само вълк :f

:) :) :) Така си е за за феите със змии :)

Re: Дъра-бъра

01 Юни 2009, 14:29

Neli Maneva написа:
HobGoblin написа:Аз пък искам вълк, или горска фея :P

ти пък много искаш, да не си гледал децко тези дни, то вълк разбирам ама горска фея, такоз чудо само в приказките. Има то горски феи, ама като ти се усучат около врата се оказват горски змии :) Тъй, че искай само вълк :f


:) :) :)

Re: Дъра-бъра

09 Юли 2009, 00:06

Здравейте всички :D
Аз искам да благодаря на Танчето, която ми даде от нейното "ЛЮБИМО" /еписция/ :D .

Re: Дъра-бъра

09 Юли 2009, 15:57

mama Dani написа:Хайде, пловдивчани, и всички останали, събуждайте се, че ми е много тъжно без вас!!! Тук при мен всичко е мнооого зелено и красиво, смятам след половин час да се метна из гората над нас и да видя какво има там, освен хубава почва за китките.
Изображение

Привет от Пловдив :da
Радвам се ,че се появи мами :D ,няма ли да се съберем по на една... биричка.нещо ни куца организацията.Чакам включване за среща :da1
Добави отговор