Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Дъра-бъра

Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.

Re: Дъра-бъра

Мнениеот Gradinar » 31 Окт 2009, 15:22

zamakat написа:
DarinaN написа:вече е 10 ? още ли ще спите ? и няма кой едно кафе да направи :D
добро утрона поспалани и ранобудници - леки почивни дни дори и за тези, които са на работа . днес ще има ли някой на панаира ? защото аз смятам да отскоча да видя дали е останало нещо . ако ходи някой и види обикаляща щандовете скандалджийъка не се колебайте да са обадите - вероятно съм аз :)

Кажете какво има


Дари се шегува :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Дъра-бъра

Мнениеот DarinaN » 31 Окт 2009, 17:36

вярно е :) , реших да ви събудя с "чаша вода" - било ефективно докато спиш и те полеят - за предпочитане е студена, разбира се :)

та, бях на прословутата изложба, оказа се , че на съм чяк толкова закъсняла. обаче се появили едни пишман - бизнесмени ... някъв измислен намерил грък - будала и му купил целия щанд / цветята де/ . и оня седи като крава, гледа тапо и вика - продадено. питай оня отвън. отиваме / бях с е дна съфорумка, но няма да кажа коя :D / . колко струва това и това вътре - днеска не се продава - казва тариката. утре . накрая ми завря чайника и му викам : кажи ми това и това за колко ще го даваш, че да знам дали да идвам утре . и като си каза цените , викам на нашто момиче, айде , тръгвай- ще ди вземем от същото дето е само два лева по - скъпо и поне 10 - 15 път по - голямо . за какво ми е разсад за три лева, дето е висок 5 - 6 см и не знам дали има корен , като за пет си вземам растение две педи и отгори. та този беше най - интересния щанд - имаше какви ли не цветове бугенвилии - старо злато, лилава, червена, бяла, розова , имаше камелии - кичести - тука беше и разсада. но бяха доста скъпички.
другото, което на мене ми беше интересно беше на щанда на овощарския. не че бяха изкарали нещо ново, но поне този път по дръвчетата иваще маслинки и то като че ли различни сортове.
имаше една бабка - тя винаги е там - с един стефанотис цъфнал - разкош. и едно малко около 10 см. за 5 лв. викам : ти луда ли си .. за малко да кажа и "ма" :)
навън имаше луковици, обошки и разни листно декоративни, градински и стайни на прилични цени, но там много не шарих.

после скичихме до магазина - там пък .. леле, как ме друснаха за две нищо и никакви подложки .... десятка .

с две думи , сгърчих се от ходене и гледане, но пък как се разтоварих .... поне всичко , дето съм го събирала си го изкарах на бабата и на оня смешльо - бизнесмен .

е, ама за това не казвайте - взех си и една китка, разбира се :D
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: Дъра-бъра

Мнениеот zamakat » 02 Ное 2009, 11:24

Ах ,вие. :-D Значи все пак е имало нещо. :D
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Дъра-бъра

Мнениеот DarinaN » 02 Ное 2009, 12:25

даа, но голямата атракция беше в неделя . бяха пуснали на промоция по три цветя за 10 лв. и народа като се нахвърлил - всички бяха извън контрол. купуват, грабят каквото хванат. като изпуснати. имаше и такива китки, каквито не съм виждала и не им знам имената , но пък и не знам как да ги гледам. затова се нагледах на хорската простотия и лакомия, видях кучешката изложба , взех си малко концентрат от ЧКЧ и информация къде какво се продава и се прибрах.

да видим напралет както ще има :D
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Re: Дъра-бъра

Мнениеот marchela » 04 Ное 2009, 09:44

Хайде поспаланковци ставайте да пием кафе! :)
Изображение и чайчеИзображение защото момента е ужасен.Да ви се оплача
сутринта как се уплаших с моя малкия син.Тръгна на у-ще и след 1ч ми са
появява на вратата и ми сервира че излезли в грипна ваканция.Направо се чудя ако така продължиИзображение какво ще правим.
Изображение
Аватар
marchela
Средно цветенце
 
Мнения: 337
Регистриран на: 04 Яну 2009, 15:53
Местоположение: Айтос

Re: Дъра-бъра

Мнениеот baba_tzveta » 04 Ное 2009, 10:04

marchela написа:Хайде поспаланковци ставайте да пием кафе! :)
Изображение и чайчеИзображение защото момента е ужасен.Да ви се оплача
сутринта как се уплаших с моя малкия син.Тръгна на у-ще и след 1ч ми са
появява на вратата и ми сервира че излезли в грипна ваканция.Направо се чудя ако така продължиИзображение какво ще правим.

Нека да е здрав, а като им съкратят ваканциите, всичко ще си дойде на мястото. Мерси за кафето, че имам нужда ... :)
Аватар
baba_tzveta
Средно цветенце
 
Мнения: 188
Регистриран на: 21 Юли 2009, 15:30
Местоположение: Варна

Re: Дъра-бъра

Мнениеот Gradinar » 04 Ное 2009, 10:13

marchela написа:Хайде поспаланковци ставайте да пием кафе! :)
Изображение и чайчеИзображение защото момента е ужасен.Да ви се оплача
сутринта как се уплаших с моя малкия син.Тръгна на у-ще и след 1ч ми са
появява на вратата и ми сервира че излезли в грипна ваканция.Направо се чудя ако така продължиИзображение какво ще правим.


Марчела не се тревожи. Във Варна сме така от 2-3 дни. Надявам се да не се разболеем и като предпазна мярка съм спрял малката от ясли. Ще я гледа майка и. Но няма страшно. Надявам се скоро да отмине. :f
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Дъра-бъра

Мнениеот zamakat » 04 Ное 2009, 11:07

И в Бургас не са на у-ще и само дремят на компа-все имат някаква работа- не мога да се вредя от тях, един ред да напиша :D
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Дъра-бъра

Мнениеот marchela » 05 Ное 2009, 10:40

Добро Утро!Време е за кафенце.Изображение
За сега устискваме положението :) :) обаче то всички в къщи
голяма шумотевицаИзображение
двамата братя(моите момчета) ша са избият за
компа и затуй мама -АЗ-демек съм на него и пускам по малко и тях. :) :)
Лек и приятен ден на всички!.
Изображение
Аватар
marchela
Средно цветенце
 
Мнения: 337
Регистриран на: 04 Яну 2009, 15:53
Местоположение: Айтос

Re: Дъра-бъра

Мнениеот ilimili » 05 Ное 2009, 11:02

Добър да е денят ви,слънчев и усмихнат! :b
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към БЪРБОРИЛНИК

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани