Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.
Добави отговор

Re: Дъра-бъра

31 Окт 2009, 15:22

zamakat написа:
DarinaN написа:вече е 10 ? още ли ще спите ? и няма кой едно кафе да направи :D
добро утрона поспалани и ранобудници - леки почивни дни дори и за тези, които са на работа . днес ще има ли някой на панаира ? защото аз смятам да отскоча да видя дали е останало нещо . ако ходи някой и види обикаляща щандовете скандалджийъка не се колебайте да са обадите - вероятно съм аз :)

Кажете какво има


Дари се шегува :)

Re: Дъра-бъра

31 Окт 2009, 17:36

вярно е :) , реших да ви събудя с "чаша вода" - било ефективно докато спиш и те полеят - за предпочитане е студена, разбира се :)

та, бях на прословутата изложба, оказа се , че на съм чяк толкова закъсняла. обаче се появили едни пишман - бизнесмени ... някъв измислен намерил грък - будала и му купил целия щанд / цветята де/ . и оня седи като крава, гледа тапо и вика - продадено. питай оня отвън. отиваме / бях с е дна съфорумка, но няма да кажа коя :D / . колко струва това и това вътре - днеска не се продава - казва тариката. утре . накрая ми завря чайника и му викам : кажи ми това и това за колко ще го даваш, че да знам дали да идвам утре . и като си каза цените , викам на нашто момиче, айде , тръгвай- ще ди вземем от същото дето е само два лева по - скъпо и поне 10 - 15 път по - голямо . за какво ми е разсад за три лева, дето е висок 5 - 6 см и не знам дали има корен , като за пет си вземам растение две педи и отгори. та този беше най - интересния щанд - имаше какви ли не цветове бугенвилии - старо злато, лилава, червена, бяла, розова , имаше камелии - кичести - тука беше и разсада. но бяха доста скъпички.
другото, което на мене ми беше интересно беше на щанда на овощарския. не че бяха изкарали нещо ново, но поне този път по дръвчетата иваще маслинки и то като че ли различни сортове.
имаше една бабка - тя винаги е там - с един стефанотис цъфнал - разкош. и едно малко около 10 см. за 5 лв. викам : ти луда ли си .. за малко да кажа и "ма" :)
навън имаше луковици, обошки и разни листно декоративни, градински и стайни на прилични цени, но там много не шарих.

после скичихме до магазина - там пък .. леле, как ме друснаха за две нищо и никакви подложки .... десятка .

с две думи , сгърчих се от ходене и гледане, но пък как се разтоварих .... поне всичко , дето съм го събирала си го изкарах на бабата и на оня смешльо - бизнесмен .

е, ама за това не казвайте - взех си и една китка, разбира се :D

Re: Дъра-бъра

02 Ное 2009, 11:24

Ах ,вие. :-D Значи все пак е имало нещо. :D

Re: Дъра-бъра

02 Ное 2009, 12:25

даа, но голямата атракция беше в неделя . бяха пуснали на промоция по три цветя за 10 лв. и народа като се нахвърлил - всички бяха извън контрол. купуват, грабят каквото хванат. като изпуснати. имаше и такива китки, каквито не съм виждала и не им знам имената , но пък и не знам как да ги гледам. затова се нагледах на хорската простотия и лакомия, видях кучешката изложба , взех си малко концентрат от ЧКЧ и информация къде какво се продава и се прибрах.

да видим напралет както ще има :D

Re: Дъра-бъра

04 Ное 2009, 09:44

Хайде поспаланковци ставайте да пием кафе! :)
Изображение и чайчеИзображение защото момента е ужасен.Да ви се оплача
сутринта как се уплаших с моя малкия син.Тръгна на у-ще и след 1ч ми са
появява на вратата и ми сервира че излезли в грипна ваканция.Направо се чудя ако така продължиИзображение какво ще правим.

Re: Дъра-бъра

04 Ное 2009, 10:04

marchela написа:Хайде поспаланковци ставайте да пием кафе! :)
Изображение и чайчеИзображение защото момента е ужасен.Да ви се оплача
сутринта как се уплаших с моя малкия син.Тръгна на у-ще и след 1ч ми са
появява на вратата и ми сервира че излезли в грипна ваканция.Направо се чудя ако така продължиИзображение какво ще правим.

Нека да е здрав, а като им съкратят ваканциите, всичко ще си дойде на мястото. Мерси за кафето, че имам нужда ... :)

Re: Дъра-бъра

04 Ное 2009, 10:13

marchela написа:Хайде поспаланковци ставайте да пием кафе! :)
Изображение и чайчеИзображение защото момента е ужасен.Да ви се оплача
сутринта как се уплаших с моя малкия син.Тръгна на у-ще и след 1ч ми са
появява на вратата и ми сервира че излезли в грипна ваканция.Направо се чудя ако така продължиИзображение какво ще правим.


Марчела не се тревожи. Във Варна сме така от 2-3 дни. Надявам се да не се разболеем и като предпазна мярка съм спрял малката от ясли. Ще я гледа майка и. Но няма страшно. Надявам се скоро да отмине. :f

Re: Дъра-бъра

04 Ное 2009, 11:07

И в Бургас не са на у-ще и само дремят на компа-все имат някаква работа- не мога да се вредя от тях, един ред да напиша :D

Re: Дъра-бъра

05 Ное 2009, 10:40

Добро Утро!Време е за кафенце.Изображение
За сега устискваме положението :) :) обаче то всички в къщи
голяма шумотевицаИзображение
двамата братя(моите момчета) ша са избият за
компа и затуй мама -АЗ-демек съм на него и пускам по малко и тях. :) :)
Лек и приятен ден на всички!.

Re: Дъра-бъра

05 Ное 2009, 11:02

Добър да е денят ви,слънчев и усмихнат! :b
Добави отговор