Това е форум за общи приказки които не са свързани с конкретни въпроси по отглеждането на цветя.
Добави отговор

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

14 Апр 2010, 13:05

Къде сте, бе хора? Пролетта отдавна дойде, дръвчетата почнаха да прецъфтяват, даже на лалетата започна преминава времето, а вие още не сте се събудили. Какво е това мъртвило? Отвреме-навреме някой се пообади и пак тишина! Марчела не ни събужда с кафенце, Анито се отдаде на градински занимания, Росето се загуби из Падинските полета, Павлинчето потъна някъде между сесиите, icegirl изчезна-стопи се като ланския лед, да не изброявам всички...липсващи. Само поглеждате дали някой-нещо...и толкоз...
Хайде, от мен пролентите цветове и ухания
Изображение

а от вас кафето и тортичката!

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

14 Апр 2010, 13:17

Не им се пише нещо :) За Ани знам че е заета с подготовка за сезона :)

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

14 Апр 2010, 14:04

baba_tzveta написа:Къде сте, бе хора? Пролетта отдавна дойде, дръвчетата почнаха да прецъфтяват, даже на лалетата започна преминава времето, а вие още не сте се събудили. Какво е това мъртвило? Отвреме-навреме някой се пообади и пак тишина! Марчела не ни събужда с кафенце, Анито се отдаде на градински занимания, Росето се загуби из Падинските полета, Павлинчето потъна някъде между сесиите, icegirl изчезна-стопи се като ланския лед, да не изброявам всички...липсващи. Само поглеждате дали някой-нещо...и толкоз...
Хайде, от мен пролентите цветове и ухания,а от вас кафето и тортичката!

Ааа,тука сме....щом е за кафе и торта - винаги !!!! :-p Ха вземете си и да ви е сладко !

Изображение

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

14 Апр 2010, 16:16

Ммммммм, чак се накапах, чудесна почерпка, благодаря! Да си жив и здрав, пак да почерпиш :-D .

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

15 Апр 2010, 07:08

ДОБРО УТРО!
Ще си намеря ли компанийка за кафенцето!
Изображение
Приятен и лек ден на всички! :pp4

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

15 Апр 2010, 08:06

marchela написа:ДОБРО УТРО!
Ще си намеря ли компанийка за кафенцет
Приятен и лек ден на всички! :pp4

Мерси,да ти се връща !! :-p

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

15 Апр 2010, 10:06

marchela написа:ДОБРО УТРО!
Ще си намеря ли компанийка за кафенцето!
Приятен и лек ден на всички! :pp4

Както винаги-очарователно посрещане на новия ден, благодаря! И на теб лек ден и предстоящ уикенд!

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

19 Апр 2010, 20:34

Здравейте!!Не знам дали е точното място,но искам да
попитам някой от бургаската група посещавал ли е разсадниците срещу Равда???

Re: ПРОЛЕТНО ПРОБУЖДАНЕ/чат/

22 Апр 2010, 09:54

Изображение
Изображение
Добави отговор