Switch to full style
Добави отговор

Re: Да се представим!

27 Сеп 2013, 18:56

А добре си дошъл, pass !! Надявам се да ти е приятно с нас...Много си добър, човече...Аз пък съм фен на сакъзчетата и при мен така много бързо се намножиха саксиите.

Re: Да се представим!

27 Сеп 2013, 19:00

cvetar написа:А добре си дошъл, pass !! Надявам се да ти е приятно с нас...Много си добър, човече...Аз пък съм фен на сакъзчетата и при мен така много бързо се намножиха саксиите.

Благодаря за посрещането!

Не знам кой е по-добър, щом си направил този сайт...
Който пее /и който обича цветята/, зло не мисли... :)

PS.Аз не знаех, че на тези цветя им казват "сакъзче". Много са красиви!
Гледам ги тук на балкона на една кооперация, но са много високо..., ако ме разбираш... :)

Re: Да се представим!

11 Мар 2014, 13:01

Здравейте, поздрави за прекрасния форум!
Казвам се Иван Димов и съм собственик на овощен разсадник в град Варна. Ще ми бъде приятно да обменяме информация по темите за овощни дръвчета, градини, озеленяване. :pp2

Re: Да се представим!

11 Мар 2014, 21:25

Благодарим за поздравите, Иване ! Надявам се тук да ти е харесало и да сме си взаимно полезни ! :f

Re: Да се представим!

27 Мар 2014, 13:16

Привет. Казвам се Йоана и съм от Русе. Абсолютен лаик съм, когато става дума за градинарство (досега единственото нещо, което съм успяла да отгледам е един кактус :) ). Имам голямо желание да се занимавам и уча, това е и причината да се регистрирам във форума.

Re: Да се представим!

09 Юли 2014, 14:50

Здравейте!Радвам се,че съм сред съмишленици!Обичам цветята,но по Хибискуса съм луднала. :) Имам стайни и дворни.Готова съм на размяна.Търся си семена или резници за селектираните сортове/мултиколор/ :b Ще се радвам да установя контакти,а защо не и приятелства. :pp2 :pp2

Re: Да се представим!

09 Юли 2014, 17:22

Добре си дошла ! Надявам се да намериш и хибискуси,и съмишленици ! :-p

Re: Да се представим!

14 Окт 2017, 18:31

Здравейте днес се регистрирах и мисля, че е време да се представя !!!! От град Плевен съм но живея в Бургас !!! Винаги съм харесвал цветята, но може би от страх да не ги уморя не съм отгледал много !!! Молбата ми към всички е да помогнете в избора и отглеждането на цветя !!! Разведен щастливо !!! Имам си прекрасна приятелка, деца мои и нейни и се чувстваме прекрасно !!! Поздрави на всички !!! Занимавам се с климатици и хладилна техника и си обичам работата !

Re: Да се представим!

13 Фев 2024, 09:55

Здравейте, казвам се Francesco76, новодошъл съм в този форум. Бих искал да споделям съобщения и да обменям обогатяващи идеи с вас, експертите в областта.
Добави отговор