Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Да се представим!

Re: Да се представим!

Мнениеот cvetar » 25 Фев 2009, 22:24

TSVETA написа:Здравейте !Както виждате-току що се регистрирах.Тук съм по покана на един уважаван от мен човек.Както си личи-казвам се Цветанка и съм от Хасково.На 46 години/прецъфтяла китка/.Тук търся съграждани/за евентуалните поръчки/,приятна компания и съдействие от специалисти.Търся още щедри хора с големи сърца за да си помагаме с размени и да сме си полезни взаимно!Сега отивам да чета и със сигурност ще ме виждате често,защото съм много бъбрива :)

Е,добре си ни дошла ! Приятната компания никога не е за изпускане...! :-p :f
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Да се представим!

Мнениеот Gradinar » 26 Фев 2009, 08:28

TSVETA написа:Здравейте !Както виждате-току що се регистрирах.Тук съм по покана на един уважаван от мен човек.Както си личи-казвам се Цветанка и съм от Хасково.На 46 години/прецъфтяла китка/.Тук търся съграждани/за евентуалните поръчки/,приятна компания и съдействие от специалисти.Търся още щедри хора с големи сърца за да си помагаме с размени и да сме си полезни взаимно!Сега отивам да чета и със сигурност ще ме виждате често,защото съм много бъбрива :)


Добре дошла Цвети :) Надявам се тук да намериш всичко което търсиш :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Да се представим!

Мнениеот Pavlina Nikolova » 26 Фев 2009, 13:53

КалиД написа:Много ми е приятно,когато съм сред Вас,но с моя старичък компютър си имам проблеееееееееееми!
Аз съм Калинка-КалиД,и за разлика от мама Дани,живея близо до Варна,в Девня.Зодия Стрелец-12.12.1961.Обичам да се ровя в цветните сайтове,макар и трудничко да се оправям с компютъра.Може да се каже,че имам свободно време,което използвам за любимото занимание-цветята.Омъжена,с дъщеря на 24 и син на 26год.Съпруга ми е от пет години в инвалидна количка,с ампутирани крака,затова си правим майтап,че той ми е голямото бебе,което честичко ревнува от цветята. :b Ами,това е най-общо за моята особа. :P


Супер!!! Още една моя сърожденичка!!! :da1

Съжалявам за съпруга ти ... Пожелавам ви всичко най- най-!!!
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Да се представим!

Мнениеот mama Dani » 26 Фев 2009, 21:19

Pavlina Nikolova написа:
КалиД написа:Много ми е приятно,когато съм сред Вас,но с моя старичък компютър си имам проблеееееееееееми!
Аз съм Калинка-КалиД,и за разлика от мама Дани,живея близо до Варна,в Девня.Зодия Стрелец-12.12.1961.Обичам да се ровя в цветните сайтове,макар и трудничко да се оправям с компютъра.Може да се каже,че имам свободно време,което използвам за любимото занимание-цветята.Омъжена,с дъщеря на 24 и син на 26год.Съпруга ми е от пет години в инвалидна количка,с ампутирани крака,затова си правим майтап,че той ми е голямото бебе,което честичко ревнува от цветята. :b Ами,това е най-общо за моята особа. :P


Супер!!! Още една моя сърожденичка!!! :da1

Съжалявам за съпруга ти ... Пожелавам ви всичко най- най-!!!


КалиД, ти си абсолютен герой с грижи за толкова "бебета"! Невероятно силни същества са това жените и "шапка ти свалям", че намираш време и да си сред нас! :-p
На Павлинчето да кажа само - не се коси, има и по-бъбриви от теб, но се узаптяваме просто...щото ако се разпуснем и ....ще да напишем бая повече страници от "Енциклопедия Британика" май :), натова отгоре супер нецензурирани! :) и ако някой реши да романизира принципно един форум...бестселър ще е, вярвай! :da
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Да се представим!

Мнениеот Strict » 26 Фев 2009, 21:41

вярвам ти :) :) :)
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Да се представим!

Мнениеот Pavlina Nikolova » 27 Фев 2009, 13:03

:)
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Да се представим!

Мнениеот КалиД » 01 Мар 2009, 00:08

Добре дошли сред нас,Павлинка и Цеци! :-p
Мама Дани,благодаря за хубавите думи! :-p
Аватар
КалиД
Експерт
 
Мнения: 92
Регистриран на: 21 Дек 2008, 22:22
Местоположение: гр.Девня

Re: Да се представим!

Мнениеот gogi434 » 04 Мар 2009, 10:02

:P Здравейте казвам се Диана на 34г от гр Русе.Цветятя са ми хоби от 10г. :da Омъжена и имам две прекрасни момчета. Днес се рових и реших да се регистрирам.
Аватар
gogi434
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Мар 2009, 09:49

Re: Да се представим!

Мнениеот Gradinar » 04 Мар 2009, 12:19

gogi434 написа::P Здравейте казвам се Диана на 34г от гр Русе.Цветятя са ми хоби от 10г. :da Омъжена и имам две прекрасни момчета. Днес се рових и реших да се регистрирам.


Добре дошла сред нас Диде :) Надявам се тук да си прекараш чудесно :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Да се представим!

Мнениеот silvia » 04 Мар 2009, 21:23

Na 18.02 mi podarixa za rozdenia den Clivia :da1 neznam kak da se griza za neia.4etox 4e ne obi4a da se mesti ot 1 miasto na drygo i 4e triabva da se poliva s filtrirana voda.Drygo neznam.Pomognete s\s saveti.
Аватар
silvia
Малко цвете
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Фев 2009, 13:40

ПредишнаСледваща

Назад към ДА СЕ ПРЕДСТАВИМ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot]