Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Да се представим!

Re: Да се представим!

Мнениеот cvetar » 28 Май 2012, 16:43

ivmilka написа:Здравейте казвам се Милка от Сливен следя често форумите за цветя но нямам големи познания за цветята въпреки че с удоволствие ги гледам ще се радвам да ме приемете във вашия

Ами да те приемем,щом си дошла - заповядай ! Дано ти хареса при нас :) !
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Да се представим!

Мнениеот borani » 28 Май 2012, 20:08

Изображение Казвам се Поля .Чесно казано сега те първа се зацветявам и да бягам срещу вас пак няма да ви стигна скоро :) Но не се отказвам лесно, обожавам цветята и от скоро имам възможности и място да си имам свои !!! Ще се радвам много на вашите съвети и ще следя с удоволствие пракрасните ви градини и веранди!!!
Последна промяна borani на 07 Сеп 2012, 09:39, променена общо 1 път
Аватар
borani
Малко цвете
 
Мнения: 12
Регистриран на: 11 Окт 2011, 17:03

Re: Да се представим!

Мнениеот Cvetituuuuuu » 10 Юли 2012, 10:57

Казвам се Цветелина,на 17 години от Айтос.Новобранец съм в отглеждането на цветя,но пък големия ми интерес към тях го превръща в едно много приятно за мен хоби.С възхищение разглеждам снимките на вашите растения.Прекрасни са! :pp4
Аватар
Cvetituuuuuu
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Юли 2012, 10:00

Re: Да се представим!

Мнениеот cvetar » 10 Юли 2012, 21:37

Добре си дошла,Цветелина ! Всички някога сме били начинаещи и новобранци...и само от теб и от твоето желание и постоянство зависи как ще си отглеждаш цветята.И за хобито си много права...много е приятно ...Желая ти приятно прекарване на времето тук !
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Да се представим!

Мнениеот Margonka » 03 Сеп 2012, 20:51

Здравейте,

Преди около две години реших да пусна тук запитване за една юка и получих мили и точни отговори. Оттогава съм все начинаещ цветар, любител на каланхоетата, кактусите, юките, драцените. Имам и малък антуриум, хибискус, шефлера, много симпатична нолина. Преди мнооого години много се смеех на сансевиерите, изглеждаха ми старомодни, може би защото съм ги виждала в тогавашните прашасали канцеларии, но днес ми доставят огромна радост, моите всичките са рошави. Тук се представям с някои от цветята си:

https://plus.google.com/photos/10416675 ... 1748115953

Поздрави, Марга
Аватар
Margonka
Малко цвете
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Юли 2010, 17:02

Re: Да се представим!

Мнениеот karelio » 31 Окт 2012, 09:48

Здравейте съфорумци и съфорумки :) Казвам се Петроцвет , на 22 от София . Специалност Растителна Защита в ЛТУ 4 курс . Хобита много : фен съм на направи си сам . Цветята и растенията са живинките с които съм израстнал и тая огромна любов към тях . По-натам ще Ви пусна снимки ! :pp2
Аватар
karelio
Малко цвете
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 12:14

Ще го направя по късно сега трябва да стана от компа

Мнениеот vikiv » 08 Яну 2013, 19:32

Ок - пенсионер с хоби цветя и растения и около 20 годишен стаж .Ето вече забравям , казвам се Виктор повечето време от живота си до сега съм се занимавал професионално с изчислителна техника . Сега имам малък частен сервиз
От 36 години женен с деца и внуци . За сега стига толкова!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
vikiv
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Яну 2013, 19:19

Re: Да се представим!

Мнениеот cvetar » 08 Яну 2013, 21:30

Добре си дошъл ! Ще ни покажеш ли снимки на отглеждани от теб цветя,какво харесваш ? Желая ти приятно пребиваване тук !
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Да се представим!

Мнениеот secret_rose » 29 Яну 2013, 22:06

Здравейте, аз съм Меги,
съвсем отскоро се грижа за растения, но винаги са били моя неустоима мечта. Живея в Турция, на брега на един Егейски залив - Сароз, често пътувам до родината си и постоянно ме измъчва носталгия, затова опитвам да компенсирам поне с общуване в интернет. Чудесно е, че съществуват такива мънички общества със сходни интереси и любов към природата и цветята.
Радвам се, че ви открих...
Аватар
secret_rose
Малко цвете
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Яну 2013, 16:02

Re: Да се представим!

Мнениеот dobis » 30 Яну 2013, 16:49

цунки и гушки :da :-da :da1
Аватар
dobis
Малко цвете
 
Мнения: 24
Регистриран на: 10 Ное 2012, 21:43

ПредишнаСледваща

Назад към ДА СЕ ПРЕДСТАВИМ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron