Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Да се представим!

Да се представим!

Мнениеот Gradinar » 17 Яну 2009, 10:42

Пуснах секцията за рожденни дни. Ще помоля които желае да си въведе рожденната дата в профила (Потребителски панел\Личен профил) за да можем да му честитим :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Рожденни дни

Мнениеот marchela » 17 Яну 2009, 13:18

Мисля,че рождената дата може да се пише и тук.Също така може и всеки с няколко реда да се пише за себе си,ако пожелае :) :) Какво ще кажете за това ако сте съгласни ще почне писанието. :-D
Изображение
Аватар
marchela
Средно цветенце
 
Мнения: 337
Регистриран на: 04 Яну 2009, 15:53
Местоположение: Айтос

Re: Рожденни дни

Мнениеот cvetar » 17 Яну 2009, 13:29

marchela написа:Мисля,че рождената дата може да се пише и тук.Също така може и всеки с няколко реда да се пише за себе си,ако пожелае :) :) Какво ще кажете за това ако сте съгласни ще почне писанието. :-D

Мисля,че за да има ред трябва да се пише рождената дата в профила ви.Така тя автоматично се извежда и напомня винаги,защото сме хора и забравяме... :) Знам,че ви се пише и предлагам това да стане в отделна тема,ако Градинар е съгласен да я направи ! Нека в тази нова тема пишем по нещо за себе си като един вид представяне за пред другите потребители ... ако искате и със снимка...какво работим,нещо за хобитата ни,семейството - разбира се.Ще ви напомня,че в профила има и поле за попълване откъде сте - това с нищо не ви издава,а помага на другите потребители при съвет - за отглеждане на цвете или съвет откъде да купите нещо...защото не е все едно дали сте от Северна или Южна България...и съветът за едно цвете,отглеждано като презимуващо навън в Сандански,може да навреди,ако сте от Русе или Силистра...
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Рожденни дни

Мнениеот mama Dani » 17 Яну 2009, 18:44

Ами да започнем тогава - ник "мама Дани", име Даниела, набор- 68, рожд. ден 12.02. , Водолей, семейна, с едно дете - дъщеря - показах ви я. Фен на цветя, кулинария, музика, скулптура и живопис. Щастлива да живее на две места, когато и както си иска, фамилни корени - Гърция /мама е от там/, после Пещера, след това в Бр-во, и сега-Филибето. Естетиката е приоритет, но не мания. Теория на относителността - любима! Мразя началници, предпочитам да ходя на работа, ако може през нощта, просто защото ми се спи през деня...Обвита във вечната мъгла на романтиката - "всичко което е нелицеприятно, всъщност е по своему красиво", християнка, миротворец " до последно", купонджия -човек, бохемска рапсодия с две думи...Ами ,това е от мен. Хайде...давайте по-смело следващите!!!
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Да се представим!

Мнениеот Charodeika » 21 Яну 2009, 22:20

Май е време и аз да се представя :D
Казвам се Анелия от Гр.Петрич ,семейна с две прекрасни деца ,които са на :
Изображение
Хобита много :)
http://charodeikata.multiply.com/photos/album/4/4
http://charodeikata.multiply.com/photos/album/2/2
http://desikostova.multiply.com/photos/album/16/16
Но любимото ми занимание са цветята :da1
http://charodeikata.multiply.com/photos/album/5/5
http://charodeikata.multiply.com/photos/album/3/3
Надявам се с времето колекцията да стане по богата и разнообразна :f
Засега това е от мен ,повече следващия път :-p
Щом затвориш очи,аз ще дойда в съня ти,с нежни кротки коси и с крилете на истинска фея.Тиха песен в нощта сред листата от клен ще запея..И ще бъдем деца и ще бродим в мечти през сияйни златисти пътеки,а когато отвориш очи,аз ще бъда прозрачна сълза ....
Аватар
Charodeika
Напредващи
 
Мнения: 164
Регистриран на: 16 Яну 2009, 18:31
Местоположение: На края на света !

Re: Рожденни дни

Мнениеот cvetar » 22 Яну 2009, 21:19

mama Dani написа:Ами да започнем тогава - набор - 68, рожд. ден 12.02. , Водолей, семейна, с едно дете - дъщеря ... предпочитам да ходя на работа, ако може през нощта...Ами ,това е от мен. Хайде...давайте по-смело следващите!!!

То...даваме,ама чета и не вярвам на ушите си...както казва един известен професор...Може ли,mama Dani,чак дотолкова да има съвпадение ? Само дето набор 57-ми ще трябва да си призная,иначе съм роден на 4-ти февруари във Варна,ясно е за Водолей,семеен с една дъщеря на 15 г.,и работя и през нощта...А кажи сега...Цветята са ми хоби отдавна - израснах на село при баба ми през ваканциите, /недалеч от там,където живее Нели Манева.../ в Исперих.Та явно от тогава съм закачил нещо цветарско...обичам да експериментирам в отглеждането и размножаването на цветя и дръвчета.По професия съм радиоинженер.
Добрия човек ще познаеш по огъня.Злите хора оставят след себе си пожарища,добрият човек оставя подире си огнище.
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums
Аватар
cvetar
Първи модератор
 
Мнения: 1452
Регистриран на: 23 Окт 2008, 16:39
Местоположение: Варна

Re: Да се представим!

Мнениеот aleksa » 22 Яну 2009, 21:55

Ами да се представя и аз :)
Казвам се Рафаела,викат ми Ели.Родена съм на 07.01.1974г.От гр.Бургас съм.Омъжена съм,имам син на 11г.Обожавам животните,а страстта ми са цветята :da Ами за сега това е от мен :D
Много ми харесва тук и се надявам да ме приемете сред вас :-p
Аватар
aleksa
Малко цвете
 
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Дек 2008, 23:39

Re: Рожденни дни

Мнениеот mama Dani » 23 Яну 2009, 17:05

cvetar написа:
mama Dani написа:Ами да започнем тогава - набор - 68, рожд. ден 12.02. , Водолей, семейна, с едно дете - дъщеря ... предпочитам да ходя на работа, ако може през нощта...Ами ,това е от мен. Хайде...давайте по-смело следващите!!!

То...даваме,ама чета и не вярвам на ушите си...както казва един известен професор...Може ли,mama Dani,чак дотолкова да има съвпадение ? Само дето набор 57-ми ще трябва да си призная,иначе съм роден на 4-ти февруари във Варна,ясно е за Водолей,семеен с една дъщеря на 15 г.,и работя и през нощта...А кажи сега...Цветята са ми хоби отдавна - израснах на село при баба ми през ваканциите, /недалеч от там,където живее Нели Манева.../ в Исперих.Та явно от тогава съм закачил нещо цветарско...обичам да експериментирам в отглеждането и размножаването на цветя и дръвчета.По професия съм радиоинженер.


Ми...няма нищо случайно на този свят!!! 11 г. разлика е перфект, ако трябва да съм точна по отношение на разбирания и светоглед, защото сме вече достатъчно пораснали, за да мислим почти еднакво, а при водолеите това е НЕМИНУЕМО! Опцията "огледало в огледало" е на лице! :D Р.Р. И -НИКОГА НЕ СЪМ ХОДИЛА ВЪВ ВАРНА - ИМАЙ ГО ЗА ОБИЦА НА УХОТО!!!
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Да се представим!

Мнениеот mama Snej » 23 Яну 2009, 20:19

Здравейте! Днес се регистрирах и реших да се представя. Казвам се Снежана, родом съм от В. Т-во, но живеем в София. Имаме син на 2 години и почти 3 месеца, който е смисъла на живота ни. Казва се Иван.
Обичам да кулинарствам, да гледам цветя, и обожавам сина си.
Имам малко цветя и не претендирам, че съм голяма цветарка, но харесвам цветарството - ровя се в нета, за да се информирам.
Ами, това е май от мен, засега.
Лека вечер!
Изображение
Аватар
mama Snej
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Яну 2009, 18:51
Местоположение: Мездра-София

Re: Да се представим!

Мнениеот mama Dani » 23 Яну 2009, 22:45

Добре дошла при нас снежинке! Няма да ти казвам мама Снеже, защото си още млада , а и ще станем маметата калабалък у форума :) При нас ще се чувстваш чудесно - уверявам те!
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Следваща

Назад към ДА СЕ ПРЕДСТАВИМ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани


cron