Switch to full style
раздел декоративно-листни
Добави отговор

Re: ОБЛЕПИХА

14 Юни 2009, 20:21

Така за облепихата много мога да ви разскажа!За пръв път я видях в Руссия на живо!И се запалих!Мой приятел каза че я развъжда в разсадника си!Но дали е станало не зная!Скоро ще ми дъдът начина как се парв маслото от нея!Не се е писало за еня защото по некъкъв начин е попаднало изследването под гриф строго секретно!Заради факта че помага при високи дози радиация!Но още академик Фьодоров я използвал маслото , исе е оказало че раните заздравяват 4-5 пъти по бързо!А за язви и гастрити спор в това идума неможе да има!Помага!айде чао за сега!от мене толкова! :D

Re: ОБЛЕПИХА

15 Юни 2009, 10:54

Predoff написа:Така за облепихата много мога да ви разскажа!За пръв път я видях в Руссия на живо!И се запалих!Мой приятел каза че я развъжда в разсадника си!Но дали е станало не зная!Скоро ще ми дъдът начина как се парв маслото от нея!Не се е писало за еня защото по некъкъв начин е попаднало изследването под гриф строго секретно!Заради факта че помага при високи дози радиация!Но още академик Фьодоров я използвал маслото , исе е оказало че раните заздравяват 4-5 пъти по бързо!А за язви и гастрити спор в това идума неможе да има!Помага!айде чао за сега!от мене толкова! :D



Момент, няма да се разберем така. Хвърляш бомбата и бягаш. :) Аз се интересувам от всякакви новости , защо точно съм споменала облепиха вече не помня, но сигурно не е било случайно. Апредполагам, не само аз се интересувам от информация и не само за това растение. Така че , моля, без бягство. Пиши инфото, като започни със стайно отглеждане. Ако може и като градинско - щом е руско трябва да държи на нашия студ / опс, разсъждавам писмено :) / още по - добре. Дори вече знам, кой ще е втория човек, който ще задава въпроси. :) А тебе какво те интересува ? Тук сме отзивчиви, позитивни и усмихнати, че и шегаджии. :)
Добави отговор