Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

ОБЛЕПИХА

раздел декоративно-листни

Re: ОБЛЕПИХА

Мнениеот Predoff » 14 Юни 2009, 20:21

Така за облепихата много мога да ви разскажа!За пръв път я видях в Руссия на живо!И се запалих!Мой приятел каза че я развъжда в разсадника си!Но дали е станало не зная!Скоро ще ми дъдът начина как се парв маслото от нея!Не се е писало за еня защото по некъкъв начин е попаднало изследването под гриф строго секретно!Заради факта че помага при високи дози радиация!Но още академик Фьодоров я използвал маслото , исе е оказало че раните заздравяват 4-5 пъти по бързо!А за язви и гастрити спор в това идума неможе да има!Помага!айде чао за сега!от мене толкова! :D
Аватар
Predoff
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Юни 2009, 20:03
Местоположение: България!!

Re: ОБЛЕПИХА

Мнениеот DarinaN » 15 Юни 2009, 10:54

Predoff написа:Така за облепихата много мога да ви разскажа!За пръв път я видях в Руссия на живо!И се запалих!Мой приятел каза че я развъжда в разсадника си!Но дали е станало не зная!Скоро ще ми дъдът начина как се парв маслото от нея!Не се е писало за еня защото по некъкъв начин е попаднало изследването под гриф строго секретно!Заради факта че помага при високи дози радиация!Но още академик Фьодоров я използвал маслото , исе е оказало че раните заздравяват 4-5 пъти по бързо!А за язви и гастрити спор в това идума неможе да има!Помага!айде чао за сега!от мене толкова! :D



Момент, няма да се разберем така. Хвърляш бомбата и бягаш. :) Аз се интересувам от всякакви новости , защо точно съм споменала облепиха вече не помня, но сигурно не е било случайно. Апредполагам, не само аз се интересувам от информация и не само за това растение. Така че , моля, без бягство. Пиши инфото, като започни със стайно отглеждане. Ако може и като градинско - щом е руско трябва да държи на нашия студ / опс, разсъждавам писмено :) / още по - добре. Дори вече знам, кой ще е втория човек, който ще задава въпроси. :) А тебе какво те интересува ? Тук сме отзивчиви, позитивни и усмихнати, че и шегаджии. :)
Аватар
DarinaN
Напредващи
 
Мнения: 418
Регистриран на: 11 Май 2009, 15:17
Местоположение: Пловдив

Предишна

Назад към ДЕКОРАТИВНО-ЛИСТНИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани