Switch to full style
Добави отговор

Re: Градината на "Замъкът"

12 Яну 2009, 11:52

и азалеята цъфти яко тия дни :da1

Изображение

Изображение

Re: Градината на "Замъкът"

12 Яну 2009, 12:08

Кое беше цветето преди азалеята, Strict?
Азалеята няма грешка, но аз все гледам фона отзад. Прекрасна градина. Ти си велик скулптор. С голяма фантазия работиш с различните обеми - дърво, камък, зеленина.

А на marchela от все сърце й желаем да се въоръжи с нетърпение, защото нашата градина, за да стане такава продукт на 20 годишен труд. Така че имаш нашата помощ, трябва ти любов към цветята и красотата, много фантазия и малко пари. Желаем ти успех.

Галерия от снимки на стенописи и мозайка от полу-скъпоценни камани, керамика и раковини.
----> http://zamakat.com/gallery.html <----

Re: Градината на "Замъкът"

12 Яну 2009, 12:31

Сега като ги гледам отново снимките и ви са радвам :da от сърце.Нека
и другите :? и видят таланта ви.Пък живот и здраве да го видят като ви гостуват. :D

Re: Градината на "Замъкът"

13 Яну 2009, 00:27

преди азалеята е цеструм :da

Re: Градината на "Замъкът"

21 Сеп 2009, 17:35

Ето някои нови снимки от това лято

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Re: Градината на "Замъкът"

25 Сеп 2009, 17:10

Ето още няколко снимчици




Изображение

Изображение

Изображение

Re: Градината на "Замъкът"

08 Окт 2009, 11:30

:b Всяко лято съм в Сарафово, влизала съм и във вашата градина, прекрасно е! Съжалявам, че не съм знаела, че имате сайт и магазин...
Поздрави. :f

Re: Градината на "Замъкът"

12 Окт 2009, 08:55

pypylota написа::b Всяко лято съм в Сарафово, влизала съм и във вашата градина, прекрасно е! Съжалявам, че не съм знаела, че имате сайт и магазин...
Поздрави. :f



Радвам се че сте били наш клиент и че сте оценили нашия дългогодишен труд.Защо не се обадихте ,че сте от нашия отбор.Другата година се обадете да се запознаем :-p
Добави отговор