Switch to full style
Добави отговор

Градината на "Замъкът"

02 Яну 2009, 13:37

Здравейте, аз съм нова в този форум и за да се запознаем, ви изпращам няколко снимки на моята градина, с които в момента разполагам:

ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Страници с повече снимки:
http://www.sarafovo.net/gardens-contest/gallery16.html
http://zamakat.com/page4.html

Обичам цветята и красотата, колекционирам и търся интересни растения. Ако моята градина ви заинтересува и хареса, обещавам, ще ви изпращам още снимки, които показват нейното развитие, защото градината има четири измерения. Създаването на една градина е процес, който не приключва с края на строителството. Всъщност, той не приключва никога, защото градините са обекти, простиращи се в четири измерения, и времето може би е най-същественото от тях. С всеки сезон градините добиват нов облик, година след година. Но е необходима старателна грижа за подпомагане и насочване.
Последна промяна zamakat на 03 Яну 2009, 20:40, променена общо 2 пъти

Re: Градината на "Замъкът"

02 Яну 2009, 14:23

Здравей :)
Видях, че си се опитала да сложиш снимки в галерията, но ти е свършило мястото. Вдигнал съм ти квотата, така че можеш да слагаш колкото искаш снимки :)

п.п. Красивo езерце :)

Re: Градината на "Замъкът"

02 Яну 2009, 18:53

zamakat написа:Здравейте, аз съм нова в този форум ...Обичам цветята...


Здравей и добре дошла ! Във форума може да си нова,но наистина си личи,че разбираш от цветя !

Re: Градината на "Замъкът"

04 Яну 2009, 18:03

Здравейте и от мен!Аз също съм нова във форума и
още-зелена за разлика от zamakat.Браво!Направо ти свалям
шапка.Голяма красота си направила.На пролет ще чакам идейки да си оформя и аз дворчето си.

Re: Градината на "Замъкът"

05 Яну 2009, 17:41

Marchela за мен ще е удоволстие да ти помогна например с китки и идеи ако те устройва.Даже още от сега можем да започнем да събираме растителен материал.

Re: Градината на "Замъкът"

05 Яну 2009, 19:02

Честно казано няма да откажа на нищо :oops: и с удоволствие ще чуя идейките ти за дворчето ми и съм 100% сигурна,че който го види в Айтос ще ми завиди.

Re: Градината на "Замъкът"

06 Яну 2009, 00:04

По законите на Мърфи, аз, която без цветя около себе си не мога да живея - имам двор 2 на 3 метра, за разлика от други, които имат декари, които така си буренясват и много, ама ужасно много ме е яд. От всякъде е заграден с високи стени, от които обаче висят облаци от цветя, защото на земята просто няма място. За съжаление албумите ми от там се затриха някъде си в снимка.бг от миналата година, живот и здраве това лято-отново ще снимам. И макар да е малко и непретенциозно място, което в сравнение с вашите градини е просто милиметър, аз съм уверена, че идилията е в сърцето, а не в пространството, нали!

Re: Градината на "Замъкът"

12 Яну 2009, 07:43

Искам да ви споделя възхищението си от таланта на Ани(zamakat)
Вчера и бях на гости
Такава красота,че направо се :?
че дари и да не е раззеленено достатъчно е голяма красота.
А пък вътре ако видите какво е направила .......
Ани покажи си изобретението на стената и другите да го видят.
Браво! :-p :f

Re: Градината на "Замъкът"

12 Яну 2009, 11:48

цяла зима си цъфти нон-стоп :f

Изображение

Re: Градината на "Замъкът"

12 Яну 2009, 11:52

и азалеята цъфти яко тия дни :da1

Изображение

Изображение
Добави отговор