Switch to full style
Заключена

Поръчка на екзотични храсти и дървета

10 Яну 2009, 23:48

Тук можете да поръчате и обсъдите оферти за следните цветя:

Aristolochia elegans
Изображение

Aristolochia ringens
Изображение

Аristolochia roxburghiana
Изображение

Aulax cancellata
Изображение

Banksia coccinea
Изображение

При проявен интерес може да ви предложа още видове!

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

11 Яну 2009, 09:21

Аз със сигурност ще проявя интерес.Ако може малко обяснение
за цветятя.От къде се поръчват,кога и по колко ще са.Има ли
външни цветя или са само стайни.

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

11 Яну 2009, 10:09

Купуват се от Словакия, Англия, Германия и Италия. За момента мисля да ги закупувам аз и да ги изпращам за ваш адрес, след което да ми ги плащате(или със пощенски запис или чрез e-pay). Малко по-късно мисля да публикувам каталози със семена и цветя.

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

11 Яну 2009, 17:36

Ще чакам с нетърпение. :D

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

11 Яну 2009, 21:01

Браво, Gradinar! Идеята ти е чудесна! Готова съм и аз да се присъединя към нея. Интересува ме сега повече от растение съчетаващи в себе си елементи на екзотичност и издръжливост на студ. Интересувам се от такива които могат да издържат до около нулата. Няма да е лошо, като шеташ из чуждите сайтове за поръчки по интернет, да следиш предлага ли се някъде Carica Pentagona (бабако). Това цвете на снимката Banksia ме заинтересува днес, четох за него, то може и да стане на не отопляемо помощение зимата, но сигурно вънка няма да може. И наистина много ще ми е интересно да разгледам целия каталог. Така като сме повече хора ще можем да направим по-големи поръчки. Иначе само за едно, кой от доставчиците ще се занимава с тебе. И емотиконите са чудесни! :) :D

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

11 Яну 2009, 21:31

zamakat написа:Браво, Gradinar! Идеята ти е чудесна! Готова съм и аз да се присъединя към нея. Интересува ме сега повече от растение съчетаващи в себе си елементи на екзотичност и издръжливост на студ. Интересувам се от такива които могат да издържат до около нулата. Няма да е лошо, като шеташ из чуждите сайтове за поръчки по интернет, да следиш предлага ли се някъде Carica Pentagona (бабако). Това цвете на снимката Banksia ме заинтересува днес, четох за него, то може и да стане на не отопляемо помощение зимата, но сигурно вънка няма да може. И наистина много ще ми е интересно да разгледам целия каталог. Така като сме повече хора ще можем да направим по-големи поръчки. Иначе само за едно, кой от доставчиците ще се занимава с тебе. И емотиконите са чудесни! :) :D


Значи ориентираха ме към един Словашки сайт. Цветар в една тема гледам е публикувал адреса. Хубавото е че сайта работи с кредитни и дебитни карти от БГ и мога да поръчвам. Ето адреса ако някой си хареса нещо ми кажете: http://bg.kpr.sk/trees.php. Мога да направя поръчка до 2-3 дни стига да има какво да поръчам.

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

11 Яну 2009, 23:41

Clematis buchananiana - това го искам със сигурност, утре ще гледам другите...

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

15 Яну 2009, 18:39

Gradinar, бих те посъветвалa от БГ картите да избереш тази на ПИБ, защото е най-добрата за разплащане в нета. Постоянно я ползвам.

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

16 Яну 2009, 07:55

Cvqt lilav написа:Gradinar, бих те посъветвалa от БГ картите да избереш тази на ПИБ, защото е най-добрата за разплащане в нета. Постоянно я ползвам.


Аз имам на СГ експресбанк и пазаря с нея от 2-3 години :) Досега не съм имал проблеми. Надявам се съвета ти да послужи на някой който до сега не си е правил карта. Това каква карта да избереш е доста ВАЖНО!

Re: Поръчка на екзотични храсти и дървета

17 Яну 2009, 12:25

Ето един сайт само с екзотика http://www.tradewindsfruit.com/index.htm искам от всичко :P
Заключена