Switch to full style
Добави отговор

ПРОДАВАМ Тропически Банани (градински банан)

26 Авг 2014, 00:58

Здравейте!

Изображение

Както сами виждате, бананът е доста голям! Размерът му е 4,5 метра. Той не се продава. Снимката му е качена, просто за да се уверите колко големи стават бананите. Около него има доста издънки, които се продават. Ще ги видите в следващата снимка с име "Снимка - 1".


Изображение


Бананите са няколко и са с размери от 1.60 до 1.80см.
Цената им е 60лв.


Изображение

Този банан е най-големият, който продаваме и е с размери над 2 метра.
Цената му е 100лв.


Ето още няколко негови снимки.

Изображение

Изображение



Промоция!


Промоцията важи до изчерпване на количествата. Когато това се случи, веднага ще редактирам темата.


Тук вече става дума за по-малки издънки с размери до 40-50 сантиметра, които са на цена от 20лв.
Издънките които виждате на снимката не са всички, които имаме в наличност. Има още много просто не сме ги снимали.


Изображение

Изображение


[b]
Бананите се намират в град Димитровград! (област Хасково)

При желание да закупите оставете коментар тук или ми пишете Лично Съобщение (на ЛС, мога да ви дам и телефонен номер на който да се обадите за да се разберем, а също и адреса.)

Може да ми пишете и на скайп: banani-dimitrovgrad


Най-добрият начин е да дойдете лично на място за да огледате и закупите. С куриер можем да изпратим единствено по-малките банани които предлагаме (до 40-50см.). Но това ще го уточним по време на разговора. (Пишете ми лично съобщение, или в скайп за да ви дам телефонният ми номер и да се разберем)
Добави отговор