Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Елхово

Елхово

Мнениеот tancheto86 » 22 Мар 2009, 11:17

Е,нека и аз да отворя една темичка за моя малък град,който някой от вас може би дори не са чували.Става дума за гр.Елхово. :D
Повечето от Вас са от големи градове и можете да си правите форумски срещи и да се запознаете,а аз нямам тази възможност,понеже няма такива от моя град.Някой ден можем да се срешнем с някой от вас,даже си мисля за Пловдивчани че те са преобладаващите.
:da Та....нашия град е малък,близки градове са Тополовград и Ямбол а сега нали си имаме и митница...... :da
Ами това е!
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Елхово

Мнениеот svetlozelen » 22 Мар 2009, 12:43

Амиииии,как да не сме чували,ама не сме ходили....Там е омъжена моя колежка и добра приятелка-фамилията е особена,може и да ги познаваш/Кускунови/.Нещо ми се върти в главата и за някакви разкопки наоколо от екипа на Даниела Агре.Иначе незнам защо,но на местните им викат кукери-представа си нямам защо,дали е обидно или там са се запазили в автентичния си вид кукерските игри?!
Та,добре дошла сред нас и приятни мигове във форума!!! :-p Ако имаш желание и време,можеш да разкажеш още нещо за Елхово,Танюшо!!!




tancheto86 написа:Е,нека и аз да отворя една темичка за моя малък град,който някой от вас може би дори не са чували.Става дума за гр.Елхово. :D
Повечето от Вас са от големи градове и можете да си правите форумски срещи и да се запознаете,а аз нямам тази възможност,понеже няма такива от моя град.Някой ден можем да се срешнем с някой от вас,даже си мисля за Пловдивчани че те са преобладаващите.
:da Та....нашия град е малък,близки градове са Тополовград и Ямбол а сега нали си имаме и митница...... :da
Ами това е!
Аватар
svetlozelen
Експерт
 
Мнения: 107
Регистриран на: 02 Фев 2009, 12:53

Re: Елхово

Мнениеот mama Dani » 22 Мар 2009, 13:12

Танче, навремето брат ми беше там нейде из вашия край войник. Помня само, че през късна есен и зимата беше голям студ, но пък природата - голяма красота!!! :D
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Елхово

Мнениеот HobGoblin » 22 Мар 2009, 13:35

А на мен ми е даже и близо( беше - родом съм от Ямбол ), така че някак си съм чувал и за елхово и съм ходил :)
ако не можеш да намериш истината там където си, къде другаде мислиш да я търсиш
http://www.facebook.com/h0bg0bl1n
Аватар
HobGoblin
Експерт
 
Мнения: 346
Регистриран на: 21 Фев 2009, 00:33
Местоположение: София

Re: Елхово

Мнениеот ilimili » 22 Мар 2009, 13:41

Танче,ние вече те чакаме в Пловдив,пък кога ще се вдигнеш и ще дойдеш,само свиркай! :-p
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: Елхово

Мнениеот tancheto86 » 22 Мар 2009, 18:23

Или не се притеснявай мила :P когато се наканя да идвам,ще свиркам тъй силно,че чак устата да ма заболи от свирене :-D
Мамо Дани има и такива студени зими при нас,но те са рядкост,а природата е найстина божественна,особенно пък в моето село което е много близо до Елхово-Мелница.Там има страхотни забележителности и красива хижа която скоро отвори врати.Ето ви сайта им да го разгледате:
http://www.myholiday.bg/hotels/%D1%85%D0%B8%D0%B6%D0%B0/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%A1%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0/%D0%95%D0%BB%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BE/%D0%94%D1%80%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%B8-%D0%B4%D1%83%D0%BF%D0%BA%D0%B0/308/index.html
http://www.pro-100.org/?sort=gallery&id=127&gid=390
Големи красоти найстина си имаме,балкани и байри тука колкото щеп.
А колкото до фамилията Кускунови знам ги и още как имат кафенце на 200 м. от нашия блок.И разкопки имаше тука на Даниела Агре.Обаче тва за кукерите сефте го чувам.Найстина се правят такива фестивали на кукерите тук.Само това знам.По късно ще пиша още,че сега излизам по работа.
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Елхово

Мнениеот tancheto86 » 22 Мар 2009, 19:37

Завърнах се :D
Та какво да пиша още:
понеже с мъжа ми сме запалени гъбари :D лятото ни минава в обиколки из наща природа да берем гъбки-най -вече манатарки защото са страшно вкусни :da а и тук ги изкупуват(малко се базикат с цените ама какво да се прави :( )
Та манатарките тука ги има доста и ние лятото от сутрин до вечер си обикаляме из баирите да берем,даже да ви кажа че бях бременна с 1 ми дете в петия месец когато бъхтих из байрите(ама нали съм си куче марка)не че някой ме е карал ама аз пусто хоби....
Освен гъбарството сме и рибари :da .Тунджа минава през Елхово,но си имаме и мн. други малки рекички и язовирчета който гъмжат от рибки :-p .
На 28 март сега имаме празник на града(кака фолкдивата Ивана ще е тука) :P
Ами тва е общо взето ,ако има друго питайте и разпитвайте а аз с радост ще отговарям. :-da
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: Елхово

Мнениеот Pavlina Nikolova » 24 Мар 2009, 15:32

Чували сме за Елхово, разбира се! Но за съжаление и аз не съм го посещавала. Доколкото знам - било хубаво градче и много бих се радвала да го посетя! :D
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Елхово

Мнениеот mama Dani » 24 Мар 2009, 16:56

tancheto86 написа:Завърнах се :D
Та какво да пиша още:
понеже с мъжа ми сме запалени гъбари :D лятото ни минава в обиколки из наща природа да берем гъбки-най -вече манатарки защото са страшно вкусни :da а и тук ги изкупуват(малко се базикат с цените ама какво да се прави :( )
Та манатарките тука ги има доста и ние лятото от сутрин до вечер си обикаляме из баирите да берем,даже да ви кажа че бях бременна с 1 ми дете в петия месец когато бъхтих из байрите(ама нали съм си куче марка)не че някой ме е карал ама аз пусто хоби....
Освен гъбарството сме и рибари :da .Тунджа минава през Елхово,но си имаме и мн. други малки рекички и язовирчета който гъмжат от рибки :-p .
На 28 март сега имаме празник на града(кака фолкдивата Ивана ще е тука) :P
Ами тва е общо взето ,ако има друго питайте и разпитвайте а аз с радост ще отговарям. :-da


Ха-ха, освен по китките си падаме и по други неща еднакво както виждам, ето част от моя урожай.
Изображение
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Елхово

Мнениеот ilian_tedi1 » 24 Мар 2009, 17:11

tancheto86 написа:Е,нека и аз да отворя една темичка за моя малък град,който някой от вас може би дори не са чували.Става дума за гр.Елхово. :D
Повечето от Вас са от големи градове и можете да си правите форумски срещи и да се запознаете,а аз нямам тази възможност,понеже няма такива от моя град.Някой ден можем да се срешнем с някой от вас,даже си мисля за Пловдивчани че те са преобладаващите.
:da Та....нашия град е малък,близки градове са Тополовград и Ямбол а сега нали си имаме и митница...... :da
Ами това е!

Танче и аз половината съм от този край . Баща ми е от с. Голям манастир . незнам дали си го чувала ама до колкото знам е близо до Елхово . До колкото си спомням наистина има много баири и големи камъни . Никъде до сега не съм виждала такива огромни камъни като в Голям Манастир .
Аватар
ilian_tedi1
Малко цвете
 
Мнения: 70
Регистриран на: 06 Фев 2009, 12:31

Следваща

Назад към ДРУГИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot]


cron