Switch to full style
Добави отговор

Там, където съм...

17 Яну 2009, 17:15

Влизайки в "общности" и в "други" не ми се отваря опция за нова тема, затова си пускам тук друга. Искам и аз да си покажа моето хубаво градче, за което ползвам подарените ми от Онче снимки на Айтос. Мислех да кръстя темата "моят град" - обаче се сетих, че не всеки живее в град и затова - "там, където съм"! /Поздрав са за мен тези фотоси и затова си позволявам да ги пусна без да искам специално разрешение!/
http://picasaweb.google.com/bvrposte/BeautifulBulgaria#

Re: Там, където съм...

17 Яну 2009, 17:22

само да добавя че Айтос е основан като продоволствен център от жителите на древния Несебър :)
така че чакам да ми благодариш като наследник на праотците :) :) :)
димек като хазяин ти съ явявам :P :f :P

Re: Там, където съм...

17 Яну 2009, 20:12

Големи капии сте. Няма начин да не ме развеселите .Мисля ,че Марче добре го измисли-така повече хора ще се приобщят с техните красоти , а и ние да можем да погледаме поне сега докато имаме време.

Re: Там, където съм...

19 Яну 2009, 10:49

Може да не ни е голямо градчето но си го харесвам-много ми е спокойно,тихичко и има какво да се види-определено.А ти без да ми казваш,че сега имаш време.Че аз ще те чакам да ми дойдеш на гости
тя какви ми ги говорииии. :) :) Няма да та оставя на мира.Всеки между другото е Добре дошъл. :-D :da1

Re: Там, където съм...

07 Мар 2009, 21:58

Преди минута се чух с Марчи по мобила и всички вие имате многоооооооооо целувки и поздрави от нея!!! Има проблеми с нета, надява се следващата седмица пак да е сред нас душичката! Поръча всички да пият по едно, тя си има двама Тодоровци днес :-p ...па и утре също :da :)

Re: Там, където съм...

07 Мар 2009, 23:00

Слава богу, че е добре, ама чувства се че я няма нали. :D

Re: Там, където съм...

07 Мар 2009, 23:26

Аааа миси миси за поздравите :) Дано се появи скоро :)

Re: Там, където съм...

29 Май 2009, 09:40

МНОГО СЕ РАДВАМ-ама много че съм ВИ липсвала,но вече съм на линия и може да ви писна. :) :) :)
На мен също много ми липсвахте. :-p :-p :-p
Добави отговор