Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Добрич

Добрич

Мнениеот Pavlina Nikolova » 25 Фев 2009, 16:15

Е ... аз съм родена в Добрич и си живеех там до септември 2007 г., когато дойдох да уча в София (не ми се живее в столицата цял живот). Сега се прибирам вкъщи, когато имам възможност.
Има ли и други в този форум от моя роден град? Нека споделим. А по-късно може да покажем и снимки от Добрич - парка, прекрасното поне за мен "езеро" в него (май би трябвало да се води язовир - нищо, че всички си го наричаме езеро?) и бягането по обиколката на езерото, неизменно след това и "Лебеда", "Старият Добрич", гевреците в него, бозаджийницата, Баничарница "Пчела", жълтите плочи, Бърза закуска "Нещото", Дискотека "Звезда", Дискотека "Амон Ра", ПМГ, ЕГ, СОУ "П. Р. Славейков" и т. н., таблата на отличниците на 24-ти май и тъпканицата по центъра и в парка на този ден, 3-ти март, Летния театър, бившия ПФК "Добруджа", 2-те православни църкви, прословутото място за срещи - пред Пицария "Ропотамо" ... Има толкова неща и места, които ми навяват спомени! :D :-p :da1
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Добрич

Мнениеот Gradinar » 25 Фев 2009, 18:34

Pavlina Nikolova написа:Е ... аз съм родена в Добрич и си живеех там до септември 2007 г., когато дойдох да уча в София (не ми се живее в столицата цял живот). Сега се прибирам вкъщи, когато имам възможност.
Има ли и други в този форум от моя роден град? Нека споделим. А по-късно може да покажем и снимки от Добрич - парка, прекрасното поне за мен "езеро" в него (май би трябвало да се води язовир - нищо, че всички си го наричаме езеро?) и бягането по обиколката на езерото, неизменно след това и "Лебеда", "Старият Добрич", гевреците в него, бозаджийницата, Баничарница "Пчела", жълтите плочи, Бърза закуска "Нещото", Дискотека "Звезда", Дискотека "Амон Ра", ПМГ, ЕГ, СОУ "П. Р. Славейков" и т. н., таблата на отличниците на 24-ти май и тъпканицата по центъра и в парка на този ден, 3-ти март, Летния театър, бившия ПФК "Добруджа", 2-те православни църкви, прословутото място за срещи - пред Пицария "Ропотамо" ... Има толкова неща и места, които ми навяват спомени! :D :-p :da1


Ходил съм на това езерце и имам прекрасни моменти от там :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Добрич

Мнениеот Pavlina Nikolova » 26 Фев 2009, 13:19

Езерцето си е хубаво. Особено, когато е пълно! :)
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Добрич

Мнениеот Strict » 26 Фев 2009, 13:44

Pavlina Nikolova написа:Езерцето си е хубаво. Особено, когато е пълно! :)

в този форум има форумка от Добрич...която е много напред с материала :f
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Добрич

Мнениеот Pavlina Nikolova » 26 Фев 2009, 13:57

Мерсиии, мерсиии! :)
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Добрич

Мнениеот Strict » 26 Фев 2009, 14:34

Pavlina Nikolova написа:Мерсиии, мерсиии! :)

става дума за Стела :)
из сички цветарски форуми които съм гледал
я слагам в челните редици по имане на разнообразни китки
и по знания за тях :f
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Добрич

Мнениеот Pavlina Nikolova » 26 Фев 2009, 15:07

Strict написа:
Pavlina Nikolova написа:Мерсиии, мерсиии! :)

става дума за Стела :)
из сички цветарски форуми които съм гледал
я слагам в челните редици по имане на разнообразни китки
и по знания за тях :f


Изчервих се от срам! :-D А бе, помислих си аз, докато писах това "мерси", че може да се окаже, че не съм аз, но нали беше дал мой цитат и помислих, че го казваш като шега за репликата ми за езерото. :) Ще се радвам тогава Стела да се включи в темата ми и я чакам с приятни чувства. :f
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Добрич

Мнениеот Pavlina Nikolova » 25 Яну 2013, 16:59

Еееххх, от кога само никой не е писал тук! А ми стана интересно да прочета стаааарата си тема. Има променение неща - няма ги вече жълтите плочи на центъра, нито Дискотека "Амон Ра", няма я и Пицария "Ропотамо", но навярно все още там се правят срещи. Знам ли ... Не си ходя особено често. :D Ех, спомени ...
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София


Назад към ДРУГИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: ajsuyiali


cron