Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Я да видим кой е в СофЕто

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот Pavlina Nikolova » 17 Сеп 2009, 11:16

Благодаря, момичета! :b
А пък днес дребосъчката постъпи в яслената група без ревове, даже с усмивка и подадени ръце, за да я вземат, към сестрата, която я прие. :D
После ще пиша как е минало. :D
Люси, а какво става с твоето слънчице?
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот Areka » 18 Сеп 2009, 00:14

Поздравления Павлинка :-p само напред! :da
Areka
Средно цветенце
 
Мнения: 227
Регистриран на: 07 Юни 2009, 02:36

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот Gradinar » 18 Сеп 2009, 06:42

Pavlina Nikolova написа:Благодаря, момичета! :b
А пък днес дребосъчката постъпи в яслената група без ревове, даже с усмивка и подадени ръце, за да я вземат, към сестрата, която я прие. :D
После ще пиша как е минало. :D
Люси, а какво става с твоето слънчице?


Ох блазе ти. С моята госпожица падна едно реване едно чудо. Добре, че беше само една седмица :) Сега всичко е наред :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот Pavlina Nikolova » 18 Сеп 2009, 14:00

Благодаря на всички!
Аз макар и късно да си дам отчета - вчера ми казаха, че е била много послушна, изобщо не е плакала и си е хапнала нещата на обяд.
Преди да я взема пък надникнах през прозореца, тя ме видя, усмихна се и тръгна към стъклото. Лелките казаха: "Я да видим кой идва, мама, ето едно послушно дете."
Днес пак я оставих без рев, пак е слушала, пак не е плакала, докато е била там. Малко е поспала даже. По техни думи не е от децата, които плачели, пак си е хапнала нещата. Казаха, че не е претенциозна към храната. Ще кажеш, че не знам. :) Та тя си хапва и лимони с кеф, въпреки че е толкова малка и въпреки че и ги давам без захар, мед или каквито и да е подсладители. :)
Е - вярно е, че засега е била първия ден само за 2,5 часа, а днес за 3,5, но вярвам, че ще си слуша много. :-p
Днес след яслата я оставих малко да походи сама по тротоара, а после и в коридора на етажа и се разсърди, щом я прибрах в тясната студентска стая, наблъскана с мебели и без особено място за ходене. :) :(
Но й се беше и доспало де, така че сега спинка спокойно, докато аз отново ви давам твърде подробен отчет. :) :(
Айде весел ден от мен, много поздрви и слънчеви усмивки! :da

П. С. Градинар, а вие кога мислите да я давате на градина принцесата или чак предучилищна?

П. С. 2 Айде изфуках ви се с послуното ни детенце! :) :-D :D :-p
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот Gradinar » 18 Сеп 2009, 16:53

Павлинка много се радвам за малката :) Браво на нея :) Моята хубавица ще изкара година в яслите и после ще видим. Зависи дали ще можем да я запишем на градина (във Варна местата са малко кът). Но предпочитам да е на градина. :) Вашата ще я записвате ли на градина?
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот lusien » 01 Окт 2009, 11:43

Ето ме и мен... Нямах интернет една седмица и направо щях да се пръсна :( Тези идиоти от БТК подменят някакви кабели цяла седмица :( Ако се бях хванала аз, сигурно по-бързо щях да го направя :) Павлинка, какво стана с изпитите? Как върви малката в яслата? Аз ходих на флората в съботата и естествено останах супер разочарована :( Пълна скръб... Само лукувици на зюмбюли и лалета ... Имаше и едни кактусчета, които бяха по-интересни..., но иначе нищо и половина :? Пък и то какво да очакваш като едновременно в НДК имаше флора, кожен свят, мебел и лов и риболов :? По 5-6 щанда от всяко и това е... драмата е невиждана :-D Ама карай... поне разходихме дребосъчето около НДК. Той много се радва на фонтаните и непрекъснато казваше "Мий, мий..." и искаше да скача вътре :) :b Е, това е от мен за днес :-da
Изображение
Аватар
lusien
Малко цвете
 
Мнения: 28
Регистриран на: 18 Авг 2009, 18:04

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот pypylota » 18 Окт 2009, 18:03

:pp1
Ами аз също съм от София, живея и работя тука. Ще се радвам да се видим, да си бърборим и да си нарочим ден за срещи и кафе, биричка, кой каквото желае. Може и да обменим идеи, съвети и какво ли още не.
:da
Това е мястото, на което искам да отида да живея....
Спокойствие и само спокойствие!
Карлсон, който живееше на покрива...
Аватар
pypylota
Малко цвете
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Окт 2009, 09:20
Местоположение: София

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот zamakat » 18 Окт 2009, 20:12

pypylota написа::pp1
Ами аз също съм от София, живея и работя тука. Ще се радвам да се видим, да си бърборим и да си нарочим ден за срещи и кафе, биричка, кой каквото желае. Може и да обменим идеи, съвети и какво ли още не.
:da



Ох блазе ви оформихте се на групички .И вий станахте силно представена група като пловдивската. Бургазли много изоставаме май не мога да намеря повече от 2-3 ма в околността :)
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот Gradinar » 18 Окт 2009, 20:56

Варненци сме повече и се надявам скоро да направим среща. Мисля да е другата седмица :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Я да видим кой е в СофЕто

Мнениеот pypylota » 19 Окт 2009, 20:30

Ваканцията ще си дойда в Бургас и ще дойда да ви видя в Сарафово, а и да измина пеша както винаги алеята покрай морето до солниците и нататък. :pp1
Това е мястото, на което искам да отида да живея....
Спокойствие и само спокойствие!
Карлсон, който живееше на покрива...
Аватар
pypylota
Малко цвете
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Окт 2009, 09:20
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към СОФИЯ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани