Switch to full style
Добави отговор

Re: СРЕЩА

25 Апр 2009, 11:12

Ехо,какво става със срещата?Ще се виждаме ли и кога?Аз съм навита
:da :da :da

Re: СРЕЩА

25 Апр 2009, 11:19

Ми...дълго време мълчахте и аз не знам всъщност какво става със срещата, днес е събота и явно няма да се случи, защото вече съм разпределила деня в много сериозни домашни задачи....утре е неделя....хайде, казвайте!

Re: СРЕЩА

25 Апр 2009, 11:23

И аз съм Ц, също съм си запланувал викенда :l

Re: СРЕЩА

25 Апр 2009, 16:26

Тъкмо щях да отговоря като пионерче:"Винаги готов"! и вие ме прерязахте...А се чудех защо слънцето се скри :l

Re: СРЕЩА

27 Май 2009, 11:51

Може ли да ме присъедините към Вашата общност ? Бих са радвала, ако мога да се срещна поне с пловдивчани. Моля да ми кажете къде и кога организирате срещите си ако ме приемете, разбира се. Няма да е зле първо да обсъдите допускането ми / или не/ на една среща :)
Поздрави на всички маниаци - цветари от Пловдив.

Re: СРЕЩА

08 Окт 2010, 18:26

Здравейте разглеждайки форума установявам че имало пловдивска група на хората с хоби растения. Аз понеже съм нов и не ми е доста ясно , но предполагам е интересно да се беседва пийвайки питие някъде в някое закътано ресторантче. Да се надяваме , че скоро можем да се запознаем , ако има желаещи разбира се. С удоволствие бих почерпил колегите и колежките по чашка.

Re: СРЕЩА

13 Окт 2010, 11:59

Ордонез написа:Здравейте разглеждайки форума установявам че имало пловдивска група на хората с хоби растения. Аз понеже съм нов и не ми е доста ясно , но предполагам е интересно да се беседва пийвайки питие някъде в някое закътано ресторантче. Да се надяваме , че скоро можем да се запознаем , ако има желаещи разбира се. С удоволствие бих почерпил колегите и колежките по чашка.


аз пък ще предложа да се направим една среща по време на есенното изложение - може през деня, може и вечерта . а специално " Ордонез" да не си измисли ангажименти или пък ранно ставане :D
през деня ще има и други откачалки / освен мене/

Re: СРЕЩА

15 Окт 2010, 12:36

"ОТКАЧАЛКИТЕ" сме трима засега и май толкова ще си останем.Моля питието да е след посещение на изложението,за да не се блещим :? ,подпирайки се един на друг......с китки в ръце.Дано само не ми се объркат плановете с тия валежи,че в бранша сме като....когато ни свирнат,тръгваме веднага,само времето да не ни обърка,че се издавихме в тия дъждове!

Re: СРЕЩА

15 Окт 2010, 13:13

откачалките изобщо не "сме" трима, защото само аз и компания сме четирима . под страх от физическа саморазправа вали или не - са тук . другото ще се решава в движение
някой свирна, че изложението било от 28.10 до 31.10 / дано пак не оплескам датите, защото никога не съм знаела точно кога е/

Re: СРЕЩА

08 Апр 2011, 19:13

С цел да активирам темата, дойде пролет , така ще дойде и лятото, всичко се събуди , само ние спим :) . Айде де.
Добави отговор