Switch to full style
Добави отговор

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 18:24

Я,какво пловдивско спорче се завихрило тука...а майки да не говори така,че точно когато се е изявавал тука,мнооого пловдивски Цветолюбки пиехме кафенце и сладко си говорихме за китки. :P Момичета,имайте ме за кандидат-посетителка .(Мъй с групами) :da Да?

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 18:31

не мога да повярвам аз че ще видя на едно място
повече от една пловдивска цветарка :)

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 18:45

искаш ли снимка? :P

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 21:08

Лелеее, чудесно е, че сте се срещнали и сте си говорили за цветенца, а на мен тъй ми беше скучноооооооо, и беше така студено и ветровито, та даже и на терасата не можах да ровя в пръстта и саксиите. Ili, къде без тебе, естествено че "с групами" ще си ! :-p Аз в понеделник ще знам дали на 1 април ще ме пуснат от работа и ако да - да идем тогава. Ако пък не - давайте мнение дали искате друг ден, без да се съобразявате с мен, пък аз ще я наредя така или иначе. Ма трябва да знам предварително. :f

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 21:30

И аз бях там с дружината, май и аз ще ги водя на "Екобар". Майкъл трябва да ги претърсва за лозарски ножици още на входа. :)

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 21:33

Мериголд написа:И аз бях там с дружината, май и аз ще ги водя на "Екобар". Майкъл трябва да ги претърсва за лозарски ножици още на входа. :)

Най-добре е да монтира металотърсач - рамка на входа на бара... :)

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 21:48

Ааааа, не! Ша заприлича на Парламенто, дет преди години на техния детектор ми се случи да си свалям обиците!!! :l Ми представи си, ко имаш пиърсинг нейде на специално място, ко ш се случи.... :) :)

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 21:54

mama Dani написа:Ааааа, не! Ми представи си, ко имаш пиърсинг нейде на специално място, ко ш се случи.... :) :)

Майкъл е длъжен да провери.... !!! :P

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 22:05

Tой нека дроби,да видим после как ще сърба попарка :P

Re: СРЕЩА

21 Мар 2009, 22:19

mama Dani написа:Лелеее, чудесно е, че сте се срещнали и сте си говорили за цветенца, а на мен тъй ми беше скучноооооооо, и беше така студено и ветровито, та даже и на терасата не можах да ровя в пръстта и саксиите. Ili, къде без тебе, естествено че "с групами" ще си ! :-p Аз в понеделник ще знам дали на 1 април ще ме пуснат от работа и ако да - да идем тогава. Ако пък не - давайте мнение дали искате друг ден, без да се съобразявате с мен, пък аз ще я наредя така или иначе. Ма трябва да знам предварително. :f

видя ли сега как пловдивчанки се събират и не се обаждат :-D
затова ти казах че няма да можеш да ги събереш
защото не си призната за пловдивчанка :) :) :)
Добави отговор