Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

СРЕЩА

Re: СРЕЩА

Мнениеот mama Dani » 21 Мар 2009, 22:42

Strict написа:
mama Dani написа:Лелеее, чудесно е, че сте се срещнали и сте си говорили за цветенца, а на мен тъй ми беше скучноооооооо, и беше така студено и ветровито, та даже и на терасата не можах да ровя в пръстта и саксиите. Ili, къде без тебе, естествено че "с групами" ще си ! :-p Аз в понеделник ще знам дали на 1 април ще ме пуснат от работа и ако да - да идем тогава. Ако пък не - давайте мнение дали искате друг ден, без да се съобразявате с мен, пък аз ще я наредя така или иначе. Ма трябва да знам предварително. :f

видя ли сега как пловдивчанки се събират и не се обаждат :-D
затова ти казах че няма да можеш да ги събереш
защото не си призната за пловдивчанка :) :) :)


Ми нали срещата е била от друг форум, защо тогава да ме викат, като това си е частно парти. :-vv Аз давам идея за друго такова от нашия форум и то си е различно просто. :f А дали съм призната за пловдивчанка, хич не ме боли, щот не съм на квартира, а съм си у дома в Кичука, па и честно казано хич нямам нужда някой да ме признава за каквото и да е, душевният ми комфорт е непробиваем Майкииии! :D Ама, че се отвяхме в дълбоки теми... :) пловдивчанино! :P
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: СРЕЩА

Мнениеот ilimili » 21 Мар 2009, 22:50

Майки нещо го е хванала Щръклица тая вечер,а,Майкъл?Като агент-провокатор!Добре,че синът ми чака компа,че щеше да видиш"На всеки киломътър". :P Лека нощ!
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: СРЕЩА

Мнениеот Strict » 21 Мар 2009, 22:56

малко прекалих с алкохола тая вечер :l :l :l
то всяка вечер е така ама днес ги омеших яко :P
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: СРЕЩА

Мнениеот ilimili » 22 Мар 2009, 13:34

И да се оправдаваш,от нашето цветарско нападение няма да се отървеш,да знаеш :P Вече съм им надула главите на момичетата,така че... :)
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: СРЕЩА

Мнениеот tan4eto » 23 Мар 2009, 10:40

Ехо,тук през уикенда сте си заформили яка дискусийка ,жалко ,че съм я изпуснала :l
Организацията върви добре,имам добро предчувствие за срещата,мисля че ще успеем да се съберем :da Пък кой ще го пускат ,не се съмнявайте ,че ще има проблем.Мисля ,че всяка жена си има тактика и получава това ,което иска,мисля че ще успея да си извоювам свободно време за разходка с Вас :-v
Стига съм дрънкала ,ами хайде да се организирваме.Всеки да си наглася нещата и да си чукнем една среща :f
Чакам уточняване на ден и час :f :f :f :f :f
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: СРЕЩА

Мнениеот ilimili » 23 Мар 2009, 11:44

tan4eto написа:Ехо,тук през уикенда сте си заформили яка дискусийка ,жалко ,че съм я изпуснала :l
Организацията върви добре,имам добро предчувствие за срещата,мисля че ще успеем да се съберем :da Пък кой ще го пускат ,не се съмнявайте ,че ще има проблем.Мисля ,че всяка жена си има тактика и получава това ,което иска,мисля че ще успея да си извоювам свободно време за разходка с Вас :-v
Стига съм дрънкала ,ами хайде да се организирваме.Всеки да си наглася нещата и да си чукнем една среща :f
Чакам уточняване на ден и час :f :f :f :f :f

Танче,ние успяхме от Димитровград момичетата да изкусим за среща,та какво остава за местното население? :)
Аватар
ilimili
Средно цветенце
 
Мнения: 213
Регистриран на: 16 Яну 2009, 19:39

Re: СРЕЩА

Мнениеот tancheto86 » 01 Апр 2009, 12:11

Честита "Цветна пролет" на всички от Пловдив!!!
Бъдете винаги усмихнати и нека в душите ви винаги да е пролет!!!
Пожелавам ви приятно пазаруване на красиви китки и после много фукане :-D


Изображение
Животът е тъкъв,какъвто си го направиш!
Аватар
tancheto86
Средно цветенце
 
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Мар 2009, 10:47
Местоположение: Елхово

Re: СРЕЩА

Мнениеот Strict » 01 Апр 2009, 14:20

Strict написа:малко прекалих с алкохола тая вечер :l :l :l
то всяка вечер е така ама днес ги омеших яко :P


тук очаквах някой да каже че съм абсолютен трезвеник :P :f :P
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: СРЕЩА

Мнениеот tan4eto » 03 Апр 2009, 10:44

Привет приятели :-p Бях се поизгубила малко извън нета ,но сега виждам ,че вие яко се забавлявате във форума.Проследих всички теми и видях ,че някой вече е ходил на Цветната пролет :(
Имам огромното желание да се организираме и да отидем в събота повече хора,и да се запознаем естественно :f
Призовавам всички ,които са от Пловдив и тези ,които могат да дойдат до тук да се организираме.Пращайте телефони за връзка по ЛС-то

ХАЙДЕ ПРИЯТЕЛИ ,ДА СЕ СЪБЕРЕМ :da :da :da


ПС.Strict ,дано да не излезеш прав за организацията,подкрепи ме,моля те :-v теб те познават повече
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

Re: СРЕЩА

Мнениеот tan4eto » 03 Апр 2009, 10:47

Здравей ,адашке. :f Виждам ,че си на линия,какво ще кажеш за срещичката ?Ще се включиш ли? :D
Аватар
tan4eto
Малко цвете
 
Мнения: 89
Регистриран на: 06 Мар 2009, 12:54
Местоположение: Plovdiv

ПредишнаСледваща


Подобни теми


Назад към ПЛОВДИВ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 0 регистрирани