Switch to full style
Добави отговор

Здравейте Варненци

04 Дек 2008, 12:35

Общност от гр.Варна. Както са казали Варна си е Варна. :)

Re: Здравейте Варненци

08 Дек 2008, 15:54

Gradinar написа:Общност от гр.Варна. Както са казали Варна си е Варна. :)

Да се престраша като варненец и да пусна снимка от Варна/Златни пясъци/...а и да поканя и други варненци от форума да се покажат...
Изображение

Re: Здравейте Варненци

08 Дек 2008, 19:45

Здрасти на варненци и от мен, много сте ми далече, но както ви виждам - сте готини хора, мечта ми е да се "метна" до Варна, че не съм ходила там! Засега обаче се задоволявам с Пловдив, който е също прекрасен! http://s333.photobucket.com/albums/m369 ... 20Plovdiv/

Re: Здравейте Варненци

27 Май 2009, 21:14

Здравейте морски хора! Домъчня ми за вас....дълго време не писах, въпрос на натоварване и настроения разни - така допустими за всеки от нас. Много, много ми мирише вече на море, да си кажа честно!!! И от някой и друг гларус също няма да се откажа :) !

Re: Здравейте Варненци

28 Май 2009, 17:53

mama Dani написа:Здравейте морски хора! Домъчня ми за вас....дълго време не писах, въпрос на натоварване и настроения разни - така допустими за всеки от нас. Много, много ми мирише вече на море, да си кажа честно!!! И от някой и друг гларус също няма да се откажа :) !

И на мен ми е мъчно за пловдивската група... :l А морето си го виждаме всеки ден, и го пробваме, като падне свободно време.... :-p :P Ето едно поздравче за пловдивската чета.... :P

Изображение

Re: Здравейте Варненци

31 Май 2009, 17:08

Здравейте и от мен Варна!Днес се регистрирах, но форума ми харесва много излъчва някаква топлота и доброта :D ще се радвам да си пишем и за напред :da1

Re: Здравейте Варненци

31 Май 2009, 19:10

Здравей :) Добре дошла сред нас :) Ще се радваме да споделим умения и опит с теб :) Ако имаш въпроси пиши :)

Re: Здравейте Варненци

31 Май 2009, 20:17

cvetar написа:
mama Dani написа:Здравейте морски хора! Домъчня ми за вас....дълго време не писах, въпрос на натоварване и настроения разни - така допустими за всеки от нас. Много, много ми мирише вече на море, да си кажа честно!!! И от някой и друг гларус също няма да се откажа :) !

И на мен ми е мъчно за пловдивската група... :l А морето си го виждаме всеки ден, и го пробваме, като падне свободно време.... :-p :P Ето едно поздравче за пловдивската чета.... :P

Ах морето :D ......,здравейте добри хора!По стечение на обстоятелствата вече 2 години а както се очертава и тази лятото прекарвам на Северно море без да мога да го пробвам даже че така е студено не си е като нашето и така съм се затъжила че :-p :-p :-p ви изпращам много поздрави и да се топнете и за мен :f

Re: Здравейте Варненци

01 Юни 2009, 07:03

cvetar написа:
mama Dani написа:Здравейте морски хора! Домъчня ми за вас....дълго време не писах, въпрос на натоварване и настроения разни - така допустими за всеки от нас. Много, много ми мирише вече на море, да си кажа честно!!! И от някой и друг гларус също няма да се откажа :) !

И на мен ми е мъчно за пловдивската група... :l А морето си го виждаме всеки ден, и го пробваме, като падне свободно време.... :-p :P Ето едно поздравче за пловдивската чета.... :P

Изображение



Ей докарал си го бате Бисере :) Наздраве :)

Re: Здравейте Варненци

01 Юни 2009, 12:00

цветареееееееее, Кубратската общност състояща се от един човек и то жена ще те накаже, дето разваляш климата като показваш шезлонги, чадърчета и дрънта-бръмта. И ние искамеееееееееееееее там :-vv
Добави отговор