Switch to full style
тук можете да намерите новини за сайта
Добави отговор

Re: Първи рожден ден на Форума

23 Окт 2009, 22:44

Gradinar написа:На 21.10.2009 нашия форум става на една годинка. Тогава мисля да направя един кратък разбор на това което сме постигнали. А мисля, че то не е малко :)

:b :pp2 4estitv rojden den ,badete jivi i zdraavi i mnogo uspexi! :da :da :da

Re: Първи рожден ден на Форума

26 Окт 2009, 09:58

Честита годишнина, много радост, успех и късмет на всички форумци! :-vv

Re: Първи рожден ден на Форума

26 Окт 2009, 11:24

Честит Рожден Ден! :b
Искам да благодаря на всички създали сайта .Да благодаря за статиите, мнения , препоръки и споделен опит в отглеждането на Цветята! :pp4
Пожелавам още много години да бъдем заедно! :pp4

Re: Първи рожден ден на Форума

26 Окт 2009, 12:19

Честит Рожден Ден!!! Всичко най- хубаво ви пожелавам на целия екип!!! :pp1 :pp1 :pp1

Re: Първи рожден ден на Форума

26 Окт 2009, 13:06

Благодаря за пожеланията :b :ppp :pp2

Re: Първи рожден ден на Форума

26 Окт 2009, 22:45

Уф, че ме е яд!!! :l :l :l Бях заета, имахме проблеми с компа и т. н. и изпуснах ДАТАТА!!! :(
И все пак - ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНОТО НИ ФОРУМЧЕ!!! Да ни радва все така, да намираме нови и нови приятели и да обогатяваме знанията си взаимно! Хайде да ни е честито още веднъж на всички нас! Освен това сособена признателност към администратора Градинар, модератора Цветар и всички експерти! Все пак признателност и на всички ВИП, напредващи и цветенца! ЧЕСТИТО!!! :pp7 :pp4 :pp2 :ppp

П. С. Подобренията много ми харесват! :D

Re: Първи рожден ден на Форума

27 Окт 2009, 07:53

Pavlina Nikolova написа:Уф, че ме е яд!!! :l :l :l Бях заета, имахме проблеми с компа и т. н. и изпуснах ДАТАТА!!! :(
И все пак - ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНОТО НИ ФОРУМЧЕ!!! Да ни радва все така, да намираме нови и нови приятели и да обогатяваме знанията си взаимно! Хайде да ни е честито още веднъж на всички нас! Освен това сособена признателност към администратора Градинар, модератора Цветар и всички експерти! Все пак признателност и на всички ВИП, напредващи и цветенца! ЧЕСТИТО!!! :pp7 :pp4 :pp2 :ppp

П. С. Подобренията много ми харесват! :D


Павлинка мерси за пожеланията и се радвам, че ти харесват нововъведенията :) Скоро ще пусна и още :)
Добави отговор