Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Нови раздели в сайта

тук можете да намерите новини за сайта

Re: Нови раздели в сайта

Мнениеот Pavlina Nikolova » 30 Мар 2009, 22:49

Виждам, че и темите са разместени уместно. Само че това не е обозначено в подфорумите, от които идват. Така, който не е разбрал, ще се чуди къде са отишли темите. Но това е временно неудобство, докато ги намерим. :D Ами ако някой нов пусне тема на неправилното място и му бъде преместена??? Как ще разбере къде е, ако не се сети да се "разрови" или да я потърси чрез Гугъл? Може да помисли, че е изтрита или нещо друго. Не би ли трябвало загавието да остава в стария подфорум, но отпред да пише "Преместена" и щом я отвориш да се пренасочва към правилния подфорум??? Това би било за удобство.
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Нови раздели в сайта

Мнениеот Gradinar » 30 Мар 2009, 23:36

Pavlina Nikolova написа:Виждам, че и темите са разместени уместно. Само че това не е обозначено в подфорумите, от които идват. Така, който не е разбрал, ще се чуди къде са отишли темите. Но това е временно неудобство, докато ги намерим. :D Ами ако някой нов пусне тема на неправилното място и му бъде преместена??? Как ще разбере къде е, ако не се сети да се "разрови" или да я потърси чрез Гугъл? Може да помисли, че е изтрита или нещо друго. Не би ли трябвало загавието да остава в стария подфорум, но отпред да пише "Преместена" и щом я отвориш да се пренасочва към правилния подфорум??? Това би било за удобство.


Павлинка, става въпрос за темите в сайта, не във форума !!!
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Нови раздели в сайта

Мнениеот Pavlina Nikolova » 31 Мар 2009, 08:33

Да де, но примерно видях, че темата ми за цитрусите е преместена от "Храстовидни" в "Декоративно-цъфтящи". Аз това имах предвид. Иначе на мен това не ми е проблем и далеч не ми създава неудобство, защото я намерих много лесно. Предполагам, че това не би затруднило и повечето от другите, но може и да се намери някой, който да не се ориентира веднага. :D
Просто дадох идея това с "Преместена" да се включи занапред (както е в много други форуми), но както си прецените. :D И без това, ако се включи, ще се налага темата да се вижда и в неправилния подфорум. :D Иначе е много по-подредено и професионално изпипано. Сайтът и форумът се развиват чудесно. :da1
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Re: Нови раздели в сайта

Мнениеот Gradinar » 31 Мар 2009, 09:57

Pavlina Nikolova написа:Да де, но примерно видях, че темата ми за цитрусите е преместена от "Храстовидни" в "Декоративно-цъфтящи". Аз това имах предвид. Иначе на мен това не ми е проблем и далеч не ми създава неудобство, защото я намерих много лесно. Предполагам, че това не би затруднило и повечето от другите, но може и да се намери някой, който да не се ориентира веднага. :D
Просто дадох идея това с "Преместена" да се включи занапред (както е в много други форуми), но както си прецените. :D И без това, ако се включи, ще се налага темата да се вижда и в неправилния подфорум. :D Иначе е много по-подредено и професионално изпипано. Сайтът и форумът се развиват чудесно. :da1


Павлинка сега захапах какво имаш в предвид :) Ще направя необходимите корекции по форума :)
Аватар
Gradinar
Administrator
 
Мнения: 644
Регистриран на: 21 Окт 2008, 11:50

Re: Нови раздели в сайта

Мнениеот Pavlina Nikolova » 31 Мар 2009, 10:22

А! И да не направиш - на мен не ми е проблем. Да му мислят, на които им е. :-D :)
Весел ден от мен! :-v
Аватар
Pavlina Nikolova
Напредващи
 
Мнения: 421
Регистриран на: 23 Фев 2009, 19:06
Местоположение: Добрич-Русе-София

Предишна


Подобни теми


Назад към НОВИНИ ЗА ФОРУМА И САЙТА

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google Adsense [Bot]