Switch to full style
Къде какви цветя отглеждате
Добави отговор

Какво отглеждате в банята?

11 Ное 2008, 13:33

Какво отглеждате в банята?

Re: Какво отглеждате в банята?

16 Яну 2009, 19:53

Ето това е саксията ,която вече няколко години ,не мърда от банята ,в момента е малко по голяма ,но като направя нови снимки ще я покажа :D
Изображение
Изображение

Re: Какво отглеждате в банята?

27 Фев 2009, 23:03

Нищо. :)

Чародейка, а банята ти има ли прозорец или са на изкуствена светлина? Защото ние нямаме екстрата баня с прозорец, а все си мисля, че все пак естествената светлина си е естествена и няма заместник (освен флуорисцентните лампи ли бяха?).

Re: Какво отглеждате в банята?

28 Фев 2009, 23:09

ами има голям прозорец ,но в момента няма светлина ,но тез двечките растения си вървят добре засега :D

Re: Какво отглеждате в банята?

09 Мар 2009, 12:37

Ахааам. :D Браво тогава.

Re: Какво отглеждате в банята?

09 Мар 2009, 12:55

познайте кое е банята ми :) :) :)

http://picasaweb.google.bg/ecobarPLOVDIV/FuFah#

Re: Какво отглеждате в банята?

24 Мар 2009, 23:02

Нямам нищо в банята,понеже няма прозорец,никаква светлина не влиза и мисля че няма да им е добре на растенията.(то остава само в банята нашите да видят китки,и ще ме изпратят на бунгало :) :) :) )

Re: Какво отглеждате в банята?

05 Ное 2010, 23:22

tancheto86 написа:Нямам нищо в банята,понеже няма прозорец,никаква светлина не влиза и мисля че няма да им е добре на растенията.(то остава само в банята нашите да видят китки,и ще ме изпратят на бунгало :) :) :) )

и в къщи е така само там май нямам китки :Д :) :) :) :)

Re: Какво отглеждате в банята?

06 Ное 2010, 19:24

За щастие в моята баня има прозорец и в трите ми ъгъла са кацнали- коледарче,дървото на парите и пеперомия и добре си се чувстват
Добави отговор