Switch to full style
Къде какви цветя отглеждате
Добави отговор

Re: Какво отглеждате в кухнята?

01 Мар 2009, 22:26

:) е,аз режа само милиметърче. :-p

Re: Какво отглеждате в кухнята?

02 Мар 2009, 20:56

една позната си окълцала бодлите на кактусът с нокторезачката щото много бодял, ама била чела, че пред компютъра трябвало да има кактус. И тъй, тя кактуси не харасвала, ама щом трябва да има кактус поне да не бодял :)

Re: Какво отглеждате в кухнята?

02 Мар 2009, 21:03

аз пък имам познат който си държеше кактуса на влажно
и се повреди естествено и сега е без кактус :)

Re: Какво отглеждате в кухнята?

02 Мар 2009, 21:12

Да иска съвети от Нелка, тя знае как се лекуват болни кактуси! :-vv

Re: Какво отглеждате в кухнята?

03 Мар 2009, 13:37

щом прекалява с влажното тъй ще си стои без кактус сега :) Пардон, със смотан кактус ще си остане :)
Лечението - смняна на почвата, може да цъфне евентуално, обаче формата ще си му остане смотана :-vv

Re: Какво отглеждате в кухнята?

24 Мар 2009, 22:59

Домашните ми любимци :) в кухнята са:
бръшлян,монстера,маранта,хоя,коледниче,аспарагус,замиокулкас,оксалис,асплениум,шефлера,алое.
Баща ми се моли само да не е наблизо когато рафтовете почнат да падат от претоварване със саксий :) :) :)

Re: Какво отглеждате в кухнята?

17 Юли 2012, 20:05

Моята кухня прилича на първата от този сайт http://www.modazadoma.com/index.php/kuh ... jdane.html и няма място за цветя :l

Re: Какво отглеждате в кухнята?

21 Юли 2012, 10:27

Моята е пълна с цветя особено зимата моя все мърмори че не може да отвори прозорец :P драцените ми са там якобинята ,колерия ,вризея ,щастливия бамбук и ананаса и спатифилум,банан бенджамин и още някой като прибера зимата плюс тези които са натопени за хващане :da
Добави отговор