Switch to full style
Къде какви цветя отглеждате
Добави отговор

Какво отглеждате в спалнята?

11 Ное 2008, 13:33

Какво отглеждате в спалнята?

Re: Какво отглеждате в спалнята?

19 Яну 2009, 20:15

Ми това...
Изображение
другата хамедорея и бенджамин, който сега е три пъти по-голям вече...

Re: Какво отглеждате в спалнята?

19 Яну 2009, 20:48

знаех си че само в спалнята цъфтят слънчогледи :P :)

Re: Какво отглеждате в спалнята?

19 Яну 2009, 21:26

В спалнята в момента са орхидеята ,бугенвилеята ,бананчето ,теменужки ,гарденията ,азалията ,и двете коледни звезди :D

Re: Какво отглеждате в спалнята?

19 Яну 2009, 21:48

ne smqtam 4e e pravilno da otglejdam cvetq v spalnqta

Re: Какво отглеждате в спалнята?

19 Яну 2009, 21:50

nasa63 написа:ne smqtam 4e e pravilno da otglejdam cvetq v spalnqta

преди година този въпрос го разглеждахме много подробно в един и цветарски форум и стана обширна дискусия и крайния резултат беше че китките не пречат да се отглеждат дори и в детската стая :da

Re: Какво отглеждате в спалнята?

19 Яну 2009, 21:55

Правилно неправилно аз от малка винаги съм имала китки в стаята си ,а на малките в спалните има
първо на каката
Трилистник ,маракуя ,портокал,папарат ,каучуково дърво , сансевиера,бенджамин ,кипарисова тревичка и дървото на живота :D
На малкия в спалнята има ,един огромен Бенджамин ,шефлера ,папаи,пасифлора ,церулея,пахистахис ,и още няколко малки саксийки :-vv

Re: Какво отглеждате в спалнята?

19 Яну 2009, 22:51

nasa63 написа:ne smqtam 4e e pravilno da otglejdam cvetq v spalnqta


С молба да се пише на КИРИЛИЦА Наса.

Re: Какво отглеждате в спалнята?

30 Яну 2009, 22:16

Според изследвания на НАСА спатифилиумът е едно от десетте стайни растения, които намаляват концентрацията на вредни вещества като формалдехид, бензин и въглероден двуокис от въздуха.
Та затова...

Re: Какво отглеждате в спалнята?

31 Яну 2009, 10:46

padost написа:Според изследвания на НАСА спатифилиумът е едно от десетте стайни растения, които намаляват концентрацията на вредни вещества като формалдехид, бензин и въглероден двуокис от въздуха.
Та затова...

А кои са останалите 9 - важно е , та затова ни ги кажи ако ти се пише Радостче :da1 .
Добави отговор