Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Да поплачем заедно

Да поплачем заедно

Мнениеот mama Dani » 12 Апр 2009, 18:20

Всяка пролет се оказва, че някоя китка е сдала багажа и особено мен кат ме няма да си ги гледам....се оказа, че доста ценни цветя са ми загинали. Азарина, тунбергия еректа, месембриатемум и екремокарпус. Също някои кактуси от Нелка........мъкаааааааа, :l :l :l ко поплачити заедно с мен, сигур ще ми стане малко по-леко! да не ви казвам, чи къщата под опеката на свекито ми е заприличала на циганска каруца и ко кажа "дий!" и ша вземе да тръгне :) , па аз съм чистофайница и много обичам всичко да мии чисто и подредено и тука намерих Хирошима . Уф...... :l
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Да поплачем заедно

Мнениеот HobGoblin » 12 Апр 2009, 18:52

Ма стига бе, ти днес ко ти е такова ревливо начи. Няма да ривеш. В другите страни домакините си купуват китки от супера на кило, като картофи и хич не им дреме. Като извехнат и аре в кофата. А колкото до къщата - можеше и по-зле да е, примерно да ме забравиш мен там и кат са появиш да съм я изравнил със земята от химически експерименти :P
ако не можеш да намериш истината там където си, къде другаде мислиш да я търсиш
http://www.facebook.com/h0bg0bl1n
Аватар
HobGoblin
Експерт
 
Мнения: 346
Регистриран на: 21 Фев 2009, 00:33
Местоположение: София

Re: Да поплачем заедно

Мнениеот mama Dani » 13 Апр 2009, 10:25

Очаквах по-голяма пристрастност, не мога да повярвам, чи само един човек идва да ма успокои... :l
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Да поплачем заедно

Мнениеот Neli Maneva » 13 Апр 2009, 11:59

за тръните не плачи, ще пратим нови, сигур свекито нарочно ги е поляла и те са се гътнали миличките.
Абе Дани строй я в две редици, чехлите отпред тя зад тях и да чисти след синът си, аааааа, ко са ушумулява пък тя :P
Аватар
Neli Maneva
Експерт
 
Мнения: 147
Регистриран на: 19 Яну 2009, 21:04

Re: Да поплачем заедно

Мнениеот mama Dani » 13 Апр 2009, 13:56

Neli Maneva написа:за тръните не плачи, ще пратим нови, сигур свекито нарочно ги е поляла и те са се гътнали миличките.
Абе Дани строй я в две редици, чехлите отпред тя зад тях и да чисти след синът си, аааааа, ко са ушумулява пък тя :P


Нел, няма да се случи тая, тя цял живот ръцете у скута и свекаро прайше всичко...ми има таквиж жени, ко да напрайм сега...късметлийки. А мойто рокер размята дълги коси насам натам из къщи и всичко фърля дет му падне и вчера кат му теглих едни ми ти яки майни и са съпикяса и каза "ни са ядосвай миличка, че много си слабичка и щи навреди, аз за Великден вкичко ша изчиста!" :-p Коет разбира се няма да се случи! Ха-ха! Ма ся ко да напрая -ми хич пък няма да са ядосвам, днес реших, чи мии вредно :P
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Да поплачем заедно

Мнениеот Мериголд » 13 Апр 2009, 15:53

Кацна ми на лозунга :-v
Ето ме и мен!
Аватар
Мериголд
Експерт
 
Мнения: 163
Регистриран на: 06 Яну 2009, 03:43
Местоположение: Пловдив

Re: Да поплачем заедно

Мнениеот Neli Maneva » 13 Апр 2009, 22:16

аз затуй ли съм дебела, щот мъжо не ме ядосва :) :) :)
Дани ти не си ли му свикнала толкова години бе душко? Ти нали си си на чистичко, като му е хубаво на рокера да си живее така :P
Аватар
Neli Maneva
Експерт
 
Мнения: 147
Регистриран на: 19 Яну 2009, 21:04


Назад към ДРУГИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot]


cron