Switch to full style
Добави отговор

МЕЧТИ

03 Мар 2009, 18:55

Днес, когато всички волю-неволю си припомняме че сме българи /не, че сме го забравили/, отварям темата за мечтите, защото настоящето на българина се превърна в мракобесие напоследък. Останаха ни едни мечти, които все пак ни държат живи донякъде. Предлагам всеки тук да пише за какво мечтае, от това - как иска някое цвете до това как иска да умори мишките на тавана, от това- как иска да е по-щастлив, до това- как нищо не иска. Пишете.... и не еднократно, защото мечтите са хиляди. Така най-малкото ще се опознаем по-добре, което е нужно, защото форумът е своего рода семейство, в което е необходимо хората да се познават достатъчно добре :f

Старт:

"Мечтая да съм достатъчно жива, за да обичам и да ме обичат по-дълго! Мечтая хората около мен да станат така добри, че да не задават излишни въпроси, освен - Добре ли си ?"

Re: МЕЧТИ

03 Мар 2009, 19:23

Мечтая да сме здрави и спокойни, за да се радваме и на малките успехи на децата си. Мечтая, заплатите да са нормални /за ненормално имам най-високата пенсия да бъде по-висока от една заплата - на човек който се мъчи да гледа деца и да стъкне що годе приличен дом/.Мечтая, семейството ми да не е принудено да се разделя, заради безработицата, разделеното семейство според мен вече не е такова. Мечтая, новините да не започват с това къде е станало жестоко престъпление, със статистика колко сме бедни и жалки и колко са откраднали управниците ни.
И за много други мънички неща си мечтая, които могат да ме направят щастлива, но страховете ми са повече от мечтите май.
Честит празник :da1

Re: МЕЧТИ

03 Мар 2009, 19:57

"Мечтая да съм достатъчно жив, за да обичам холестерола и той да ме обича по-дълго! Мечтая хората около мен да станат така добри, че да не задават излишни въпроси, освен - Добре ли си с холестерола?" :)

Re: МЕЧТИ

03 Мар 2009, 20:52

Мечтая да не забравя да мечтая! :D

Re: МЕЧТИ

07 Мар 2009, 20:46

Мечтая си утре да е 8-ми юли например и да се стягам за плаж някъде около Сарафово :), и ако може някой да ме научи да плувам :da . Също си мечтая в други ден да не е понеделник и да не съм на работа.
Добави отговор