Switch to full style
Добави отговор

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 14:13

ще ти напишем какво да правиш на ЛС

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 14:47

Готово, опрайх го пустия Скайп...Много благодаря! :-p

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 15:09

mama Dani написа:Ееееее, фана ме срам! :) Поетеса е много, ама много силно казано, успешно римуване и поезия са доста далечни величини, също кат "когато цъфнат теменугите!" А ти Майки не дърпай дявола за опашката, че ко взема да дойда да ти дръпна стреса и ш се стресираш още повече... :) :) :)

ку го намериш стреса ми ши станеш Нобелистка :)

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 16:38

Ай, завалията ! :) Ми що тогаз се вайкаш, то се вика само при голям стрес на помощ.../оле, стига сме са зевзечили, че ша ни се скарат брей!!! :)/, ма все пак да кажа, щот пуста уста...Тук се пише в рими и кат за по-поетично можеше да го напишеш ей тъй например:

Тез дни в житейската ми преса
ударил ма е нещо стреса!
Реших в на форума конгреса
да го издиря със намеса...
и то пък взе та ми хареса,
че тъй в житейската ми преса
все някой мож да ме калеса
с надежда да ми "шатне" стреса! :) :) :)

Уффф, чакай да се спра, че шма набияяяяяяяяяяяят!!!, ма ще изтърпя, щото е много важно да е весело, че животът нещо наистина стана бая тъжен на последък...! :da1

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 17:40

последната дума се пише слято :)
не е ...."на последък"
а е ..."напоследък"
Наречие
Синоними
в последно време, скоро, наскоро, току-що, преди време, вече

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 18:02

:-p Браво,Дани!Ти си невероятна!Пишеш по-хубаво от много поетеси! :) Моите сърдечни поздрави! :da1
А,аз бях вчера в гората за пръст и видях нацъфтели теменужки и четири минзухара.Та от там:
Във гората вчера бях :P
и минзухари четири видях :?
теменужки,мънички засмени :D
в лилави лъскави премени. :-da
това ми роди главата,повече не можа... :) :) :)

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 18:22

Знам бе, че се пише слято и го видях, като го пуснах и ме подразни, но не го оправих, щот си казах - чай сега да видим, кой ще се заяде. /опс, византийската школа съм я завършила с 6-ица!!!/ :-D Па ако искаш да знаеш се пише "хубаво", ми не "хубу", ма какво.......няма да си трепем децата я! /а и виж как пиша сега - диалект ме тресе и разговорна форма в действие, ма така е по-весело!/ А ти КалиД много взе да ми харесваш с тая рима дет я спретна набързо, много мило стихче :-p !
Последна промяна mama Dani на 02 Мар 2009, 18:27, променена общо 1 път

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 18:24

хубу :)

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 18:29

Да живее българската филология, ха-ха :) :) :) !

Re: Мисли в рими

02 Мар 2009, 20:50

то в България не остана нищо хубаво освен българсия език, чрез който можеш да кажеш много работи само с три думи :da1
Добави отговор