тук може да публикувате вашите снимки
Добави отговор

Re: Мойте хибита

17 Май 2009, 10:54

:) :) :) :)
Ей сега Цвети ще ти прати подложките и хич не се офлянквай и почвай.Аз знаеш ли колко работи имам да вкоренявам.Ще си направим тясна специализация и после ще си разменяме, защото не може всеки сам да си направи всичко.Един ще прави кактуси, друг хибита ,друг теменужки и т.н. да не изреждам -не мога да се занимавам с хибита, макар че пак се занимавам, вчера пак се натресах с едни резници на бял и червен.Сега се потя с вкореняване на манго, авокадо, ананас ,метроцидерос, асклепиас и гардения.И макар,че тук не му е място ще кажа, че старичките семенца на папая поникнаха.Цветар е прав, пише той ама няма кой да чете.Ей сега трябва да хуквам да сея новите придобивки.Вчера ходихме на екскурзия и направих снимки и ще ви ги пусна :-p

Re: Мойте хибита

18 Май 2009, 20:27

zamakat написа::) :) :) :)
Ей сега Цвети ще ти прати подложките и хич не се офлянквай и почвай...

Оооо,аз не само почнах... :) ами и свърших,че и фотосесия направих в темата за хибискуса, ама пак пиша - няма кой да чете ! Жалко....а уж 450 потребители четат... :P

Re: Мойте хибита

19 Май 2009, 10:48

Фото сесията чакам с нетърпение.То и аз пиша за градините -ама няма кой да чете,жалко. :) Ама ги разбирам тия 450 потребителя, като знам как на мен все по-малко време ми остава да уважа компа от работа и така са и другите предполагам.Сега лятото май тъй ще е :l

Re: Мойте хибита

19 Май 2009, 14:24

zamakat написа:Фото сесията чакам с нетърпение.То и аз пиша за градините -ама няма кой да чете,жалко. :)

тя фотосесията отдавна е пусната.... :P

Re: Мойте хибита

07 Юни 2009, 13:12

Ето ви една снимка на цъфналия ми хибо - от днес....

Изображение

Re: Мойте хибита

07 Юни 2009, 18:05

Страхотен цвят има.БРАВО! :da1

Re: Мойте хибита

07 Юни 2009, 21:31

cvetar, страхотно е хибито ти ,интересно ми е колко е траен цвета или е като обикновенните хибита ,днес го има утре не ?

Re: Мойте хибита

07 Юни 2009, 23:03

cvetar написа:Ето ви една снимка на цъфналия ми хибо - от днес....

Изображение

Хубост невиждана! :b

Re: Мойте хибита

08 Юни 2009, 13:03

SuN написа:cvetar, страхотно е хибито ти ,интересно ми е колко е траен цвета или е като обикновенните хибита ,днес го има утре не ?

Ами не е много траен,да, от сутринта до късно вечерта се затвори - може би в по-хладен ден да е по-държелив.

Re: Мойте хибита

14 Юни 2009, 11:30

Здравейте :D ето снимки на прелестта която краси терасата ни.
Изображение Изображение Изображение
Странното, е че цвета се задържа не пада на същият ден, когато е излязъл. :? Тераската е остъклена,топла е, южно изложение е и може би и това оказва влияние, не мога да си обясня с точност. Последно извади 9 цвята никога преди това не е цъфтяла толкова, което е учудващо, но и възхитително. Пръскам я отвреме на време с пулверизатор с водичка за охлаждане (листенцата).
Добави отговор