Switch to full style
тук можете да задавате Вашите въпроси относно форума и сайта
Добави отговор

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

20 Мар 2009, 10:17

s_t_m написа:Нито една звезда не е открита от песимист


Това ми хареса :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

20 Мар 2009, 10:21

tan4eto написа:
mama Dani написа:Танчее, ако си главен админ на форум за китки, наистина "Градинар" ще да ти е колега слънце... :D


mama Dani,не съм си и помислила да се конкурирам с администратора ни.Относно обръщението ми "колега" ,имах предвид колега по хоби.Намерих във галерията със снимки друг абонат с името "gradinar",който си е показал ахименесите в цветове ,които и не съм виждала ,бели .Обърнах се към администратора ,ако има информация за другия "gradinar",да го включим към "разменям,продавам" :f
А щом имата при вас червен ,ще може ли по някакъв начин да се сдобия с него? :-p
Изображение


Вижте аз ви приемам като равен. Това, че съм администратор не означава нищо. Евала ви правя за търпението с което отглеждате вашите цветя. А аз съм просто един аматьор :)

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

20 Мар 2009, 14:34

Gradinar написа:
s_t_m написа:Нито една звезда не е открита от песимист


Това ми хареса :)


Прекрасно изказване!!! :-p

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

20 Мар 2009, 23:08

Каквото и да напиша в него няма и грам /-/ има само /+/, изразен в малко странни форми понякога, доза хумор, капка зевзешко шантавеене и леко отвяване насам-натам, но всичко е единствено и само обич и добронамереност. Така, че, четете ме през редовете, щото както и да ме четете, както каза Йоко Оно преди бая ми ти време "Това е любов и ти ще я видиш!" :-p

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

20 Мар 2009, 23:12

Танчето да иде при Лора
и да си вземе червен ахименес :f
има ги много и цената в една опаковка малки бурканчета е 1.50лв.

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

21 Мар 2009, 12:44

Да се похваля ,вчера бях при Лора за Ахименес-червен.Взех си и естестественно при толкова красоти си навзех доста нещица.Днес това ще ми е занимавката,да си ги засадя.Тъй като времето е гадничко,ще си го направи приятно като си се навра при саксийките.
М/у др-то взех си семенца за клоунското цвете,няколко каскадни бегонии и един готин лилиум. :da1 Сигурно правя грешка ,но си взех и семена от пасифлора,дали ще успея ,не знам.

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

24 Мар 2009, 15:28

Днес най-накрая реших да се пробвам да кача снимки (в темата ми за еделвайса) и успях без проблем! :D Но аз и в друг форум качвам от известно време. :-D
Айде успех на всички във всяко едно начинание! :f

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

24 Мар 2009, 15:28

tan4eto написа:Да се похваля ,вчера бях при Лора за Ахименес-червен.Взех си и естестественно при толкова красоти си навзех доста нещица.Днес това ще ми е занимавката,да си ги засадя.Тъй като времето е гадничко,ще си го направи приятно като си се навра при саксийките.
М/у др-то взех си семенца за клоунското цвете,няколко каскадни бегонии и един готин лилиум. :da1 Сигурно правя грешка ,но си взех и семена от пасифлора,дали ще успея ,не знам.


Браво на теб!!! :D

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

01 Май 2009, 11:48

КУПИЛА САМ СИ ФИКУС ЛИРА. ИСКАМ ДА Я ПРЕСАДЯ Б ПО ХУБАВА САКСИЯ.ВАЗМОЙНО ЛИ Е?

Re: Очаквам Вашите въпроси тук!

16 Май 2009, 16:09

Извинявам се ако въпроса ми не е на място но искам да знам как става изпращането на закупени от продавалника цветя и съответно заплащането на този който ги продава?Съжалявам че ви притеснявам с тези може би елементарни въпроси но съм нова във вашия саит пък и в цялото уеб пространство :-p
Добави отговор