Форум за цветя. Можете да получите всякакви съвети за отглеждането на цветя. Енциклопедия цветя - форум


   РАЗМЯНА НА ЦВЕТЯ 

Големи кактуси

200.00 лева
от kateto0404

билка

6.00 лева
от Румяна Горанова

Калатея

6.00 лева
от Румяна Горанова

Дифенбахия

20.00 лева
от Румяна Горанова

Мушки

5.00 лева
от Румяна Горанова

Ендрише

4.00 лева
от Румяна Горанова

кактус

6.00 лева
от Румяна Горанова

Бенджамин

12.00 лева
от Румяна Горанова

Столетник

15.00 лева
от Румяна Горанова

Китайска роза

15.00 лева
от Румяна Горанова

Билки за болки

раздел билки

Re: Билки за болки

Мнениеот zamakat » 23 Яну 2009, 22:02

Ами дървото на парите, и според една приятелка туркиня -бялата сансивиера носела пари. :-D
Аватар
zamakat
Експерт
 
Мнения: 1061
Регистриран на: 29 Ное 2008, 21:39

Re: Билки за болки

Мнениеот mama Dani » 23 Яну 2009, 22:56

Neli Maneva написа:аз съм болна от "заплес по тръни" и след 90-та година от време на време боледувам от "безпаричие"
Мамче давай сега рецептите :) :) :)


Ей, Нелчеееееееее, с огромен спам в мислите :) , ще ти отговоря следното:

1. След целодневния заплес по тръните, вечерта внимаваш непременно да легнеш на топло и меко, по желание с един "трън" ...в ръка /като за начало/, защото така се лекуват фобии!
2.Безпаричието е почти всеобща епидемия, все още не е известна ваксина, но малко либоФФФ ще те накара да мислиш за банкнотите като за нещо ....пфффф ....ми - няма и 10 см. и чак пък ползват метална нишка, да се праят на твърди..... :)
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Билки за болки

Мнениеот Neli Maneva » 23 Яну 2009, 23:17

да ме извини админа, ако иска да ме изтрие после, ама 22 години либоффф щото е без пари, моят ме е бактисъл сигурно вече :) :) :)
Аватар
Neli Maneva
Експерт
 
Мнения: 147
Регистриран на: 19 Яну 2009, 21:04

Re: Билки за болки

Мнениеот mama Dani » 23 Яну 2009, 23:44

Neli Maneva написа:да ме извини админа, ако иска да ме изтрие после, ама 22 години либоффф щото е без пари, моят ме е бактисъл сигурно вече :) :) :)

Алооооооооо, определението "моят" не е намекнато НИКЪДЕ!!! :-D
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Re: Билки за болки

Мнениеот Strict » 23 Яну 2009, 23:57

mama Dani написа:
Neli Maneva написа:да ме извини админа, ако иска да ме изтрие после, ама 22 години либоффф щото е без пари, моят ме е бактисъл сигурно вече :) :) :)

Алооооооооо, определението "моят" не е намекнато НИКЪДЕ!!! :-D

"моят" го намекнах доста пъти :)
/едва не се изпуснах да кажа...наместих....обаче съм етичен и ще се въздържа/ :) :) :)
Аватар
Strict
Средно цветенце
 
Мнения: 414
Регистриран на: 23 Окт 2008, 20:00
Местоположение: Несебър

Re: Билки за болки

Мнениеот mama Dani » 24 Яну 2009, 09:20

Ах,ти резилино! Виж сега как ме светна за нова рецепта докат си пия кафето! Значи, кат си се "разиграл и занамествал" тъй на тез години, да взема нещо да препоръчам, че сега като отвориш заведението и едни ми ти кръшни моми - пловдивчанки кат вземат да ти се увиват покрай лианите и да не са "наместиш" на кревата с аритмия....та затова - лятото идваш в Бр-во, фащам те и те водя в гората :) , там има едно място дето расте цяла поляна валериана. Вадиш корена и го мушиш веднага на тъмно, че е забранено да се пипа..., отиваш си у вас непорочно екзалтиран от похода, миеш корена и го оставяш да изсъхне... :) От там - нататък - хирургия брат - режеш го на парчета, вариш по една щипка вечер, пускаш аспиратора да измъкне навън мириса и да ти събере всички мацки из квартала пред вратата, щото е т.н. котешка билка, глътваш една чаша + 100г. "Куантро" за кеф и отиваш да си лягаш....сам, пиян /щото те знам, че си пълен трезвеник/ и щастлив! Е, и сега ако не си доволен, вече не знам ко да те прая.......
/горенаписаното е майтапи естествено, ние просто така си пишем...., но поне ни е по-весело!/ разбира се, ако админа реши - да трие, никой няма да се сърди, просто щото сме готини хора..
Аватар
mama Dani
Експерт
 
Мнения: 568
Регистриран на: 07 Дек 2008, 13:17
Местоположение: Пловдив - Брацигово - Пещера

Предишна


Подобни теми


Назад към БИЛКИ

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Majestic-12 [Bot], uycoyusicoh


cron